Усі статті

фото: Марина Проценко

Старт у весняному полі: яким буде врожай 2017-го

Рання весна активізувала підготовку слобожанських аграріїв до виходу в поле. Вони розпочали вибіркове прикриття вологи, підживлення ґрунтів, а деякі вже безпосередньо приступили до посівних робіт.

Фото з соцмереж

Статки напоказ: кого зачепить друга хвиля е-декларування

Від чиновників і політиків до медиків, освітян та інших бюджетників – Національне агентство з питань запобігання корупції то розширювало, то звужувало коло осіб, які повинні заповнити е-декларації.

Фото з соцмережи

"Додому": як повернутися з війни

Наскільки може бути довгим і складним шлях додому з війни? З якими викликами через агресію на Донбасі стикається українське суспільство? Відповіді на ці запитання намагаються знайти герої та автори документального фільму «Додому».

Фото надані героєм публікації

Навчати чи закривати? Жителі Харківщини виступили проти закриття шкіл

На Лозівщині закривають два навчальні заклади. Цього разу сільські школи зіткнулися не з поширеною проблемою недостатньої наповненості класів, а з фінансовими труднощами.

Фото з соцмереж

Гірка правда на весь світ

Канадський режисер, який зняв фільм про одну з трагічніших сторінок української історії, британські актори, які одягнули шаровари і вишиванки, та Харківщина, яка стала поштовхом для створення стрічки.

фото з архіву героїні

Анна Сагайдачна: «Кіно – це перш за все великі гроші»

Зірка серіалів «Червона королева», «Останній яничар» 27-річна Анна Сагайдачна з Харківщини розповіла «СК» про свій шлях із провінції до столичних кіномайданчиків, а ще про свою участь у небезпечних трюках під час зйомок та чому мріє про негативну роль.

Фото з власного архіву родини Парахотіних

Народжені 100 років тому. Знайомтеся: ровесники газети «Слобідський край»

Напередодні свого сторічного ювілею «Слобідський край» знайо­мить вас зі своїми ровесниками, які проживають у Харківській області. Всього в регіоні – 54 жителі 1917 року народження, половина з яких харків’яни.

Фото з соцмереж

А ваша праця в тренді? Де можна буде добре заробити в найближчі роки

Сьогодні на Харківщині близько 26 тисяч безробітних, а кожен п’ятий з них змушений змінити свій фах.

Фото: Сергій Петров

«Чупакабра» повернулася: невідомий хижак тримає у страху все селище

На господарства жителів селища Панютиного Лозівського району полює невідомий звір. За півмісяця тварина напала сім разів, а її жертвами стали понад півсотні кролів.

Фото Тамари Кіч

“Зробіть мені послугу”. Як на Харківщині працюють ЦНАПи

У 2016-му році на Харківщині стало більше адміністративних послуг, які можна отримати в одному місці, без черг і тяганини. Утім, за деякими “папірцями” все ще доводиться бігати по кабінетах.

Фото з соцмережи

За лаштунками співочих телешоу

Пристрасне танго, складна вокальна композиція чи бродвейський номер – Марії Горобцовій усе це до снаги. Серця багатьох українців талановита роганчанка підкорила спочатку під час шоу «Народна зірка», а потім у проекті «Голос країни».

фото із соцмереж

Право на землю: як отримати свої законні гектари

Багато хто не знає, що згідно із законом кожний громадянин України має право на свій шматочок безкоштовної земельної ділянки. І хоч процедура її отримання непроста, але досить реальна.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно