Усі статті

Фото з radikal.ru

Доля – бути музою

Дочка харківського купця надихала на творчість двох видатних митців.

Фото: eurosport.ru

Від зміни зачіски до з’їдання щура. Найгучніші обіцянки в футболі (фото)

Спорт взагалі і футбол зокрема – штука азартна. І часом у запалі не тільки вболівальники, але й безпосередньо гравці, тренери дають чудернацькі обіцянки. «СК» зібрав найцікавіші парі зі світу футболу.

napensii.ua

Шкільне життя: зміни за останні півстоліття

Чи не кожного року батьки, які приводили дітей у перший клас, дізнавалися, що на учнів чекає в ній щось нове – нові предмети, форма, методика навчання тощо. Згадаємо?

rivne1.tv

Річниці весілля: назви, символіка та подарунки

Відзначати річниці весілля почали недавно, у 60‑ті рок минулого століття. Але часто ми святкуємо «вибірково», тільки срібні й золоті весілля, а щодо інших – коли знаємо, а коли й не підозрюємо, що такі є.

kate.pro

Як приймати ліки: коли, з чим поєднувати, чим запивати

Дуже часто ми приймаємо ліки тоді, коли про них згадуємо. При цьому ще й запиваємо їх тим, що перше потрапить під рук. Але такий спосіб лікування може звести нанівець усю користь від препарату. Щоб цього не трапилося, варто дотримуватись деяких правил.

Фото Євген Полтавець

Складна, як Еверест

Як харківські альпіністи підкорили найскладнішу вершину Кавказу.

Фото: Тетяна Василець

Спечені овочі. Яким буде врожай та ціни на нього

Погодні примхи суттєво відзначилися на городині. Експерти застерігають: із врожаєм окремих овочів будуть проблеми. Чого не вистачить, що купуватимемо в інших регіонах та на що можуть підскочити ціни на харківських ринках уже цієї осені дізнавався "СК".

фото: www.medmoon.ru

Бузина на городі: чи корисна вона

Зі словом «бузина» у нас не виникає ніяких особливих уявлень, крім тих, що це звичайний кущ, який в сільській місцевості росте скрізь і всюди.

dljadachnikov.ru

Декоративні цибулі для клумби та вази

У більшості людей слово «цибуля» асоціюється із ріпчастою. А втім ботанічний рід цибуля (Allium L.) нараховує близько 600 видів рослин, серед яких чимало вельми декоративних.

Фото з соцмереж

А що нового у школі? На учнів чекають ігри, тематичні дні та право з першого класу

Уже незабаром для школярів та педагогів розпочнеться гаряча пора, а в рамках реформування української освіти першокласники Харківщини навчатимуться за новим стандартом. Проте, під нововведення потрапили не всі.

фото: Марина Проценко, http://oblrada.kharkov.ua/ua/

Креативні ідеї від чугуївців

Наблизити послуги до людей – основне завдання, яке ставлять перед собою чугуївці. Це стосується і медицини, і оздоровлення, і навчання. Однак до втілення всіх ідей тут мають особливий підхід.

Фото: ru.depositphotos.com

Фермерське щастя: тваринництво, переробка і кооперація отримає мільярд

Держава наступного року готова підсобити фінансами вітчизняним фермерам, щоправда, не всім. У пріоритеті – невеликі господарства із земельними ділянками не більше 100 га, садівництва й тваринники, а ще – кооперативи.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online