Усі статті

Фото з соцмереж

Всюдисуща медицина: які госпітальні округи пропонують на Харківщині

Навколо реформування вторинного рівня медицини уже півроку точаться дискусії. А все після того, як МОЗ запропонувало план, за яким усю територію Харківщини обслуговуватимуть лише чотири госпітальні округи.

http://2016-god.com

Змії: що робити при зустрічі з ними

Уже п'ятий рік поспіль спеціалісти розповідають про «вибух популяції» гадюк в нашому регіоні. Отже, ризик зустрітися з отруйним гадом кожного року зростає, і не тільки в лісі, а й навіть на садовій ділянці.

фото:domdo.ru

Мило господарське: чистота, лікування, краса

У вас вдома є господарське мило? Якщо немає, то обов'язково придбайте, і хай лежить про всяк випадок. А випадків таких може бути безліч.

Фото надані героєм публікації, соцмереж

На всi 200: як харківські школярі брали рекорди ЗНО

Отримати максимальний бал на зовнішньому незалежному оцінюванні – справа не проста. Для цього не тільки потрібно мати чималий багаж знань, а ще і впевненим у собі бути.

Фото: із соціальної мережі

Швидка допомога для громад

За півроку в Харківській області громади підписали вже п'ять договорів співробітництва. Які десятирічні проблеми «болять» сільським жителям та які задуми реалізовуватимуться найближчим часом на селі, дізнавався кореспондент «СК».

Фото з radikal.ru

Доля – бути музою

Дочка харківського купця надихала на творчість двох видатних митців.

Фото автора

П’ята частина медалей – харківська. Наші земляки завоювали 18 нагород на Дефлімпіаді

30 липня добігла кінця Дефлімпіада, яка стала успішною як для нашої збірної, так і для харків’ян зокрема. Із 99 медалей українських спортсменів на рахунку наших земляків майже п’ята їх частина – 18.

Фото Юлії Шматченко

Психіатр Олександр Плотніков: «Якби у країні був такий порядок, як у мене у відділенні...»

Це була одна з найяскравіших цитат відомого харківського лікаря-психіатра Олександра Плотнікова у виставі-мюзиклі «Пиріг Паралельних Реальностей».

Фото автора

Урожай на диво добрий. Жнива 2017 виявилися успішнішими, ніж чекали аграрії

Минулий тиждень в цьому прибиральному марафоні став, мабуть, найпродуктивнішим. А як саме проходять жнива 2017 – читайте далі.

hnb.com.ua

Мед: як визначити його якість і який не варто купувати

На базарі, на спеціалізованому ярмарку, просто в телефонній розмові зі знайомим пропонують уже купити мед нового сезону. Ми б і раді, але як не помилитися і придбати нехай і недешевий, але гарантовано якісний натуральний мед?

Фото з соцмереж

До університету – за кордон: європейські можливості для студентів і науковців

Існує стереотип, що навчатися за кордоном – це дорого та непосильно для звичайного жителя Харківщини. Але здобути міжнародний диплом та навчатися у закордонному престижному виші можна навіть безкоштовно.

Фото з соцмереж

(НЕ)безпечна їжа: про що розповість етикетка

У МОЗ знову взялися за «оздоровлення» їжі. Цього разу у відомстві заговорили про обмеження використання в харчових продуктах транс-жирів до 2 % і намір зобов’язати виробників розміщувати на етикетках інформацію про шкідливі компоненти.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online