Усі статті

Фото з соцмереж

Кривавий квест: чому харківські діти вкорочують собі віку

Сьогодні інформаційний простір рясніє повідомленнями про випадки дитячого самогубства. Що підштовхує підлітків зробити крок назустріч смерті та хто займається вербуванням неповнолітніх у соцмережах?

Фото надані героєм публікації

Співають усім селом

Як цікаво та весело проводити всі свята, знають на Близнюківщині. У невеличкому селі Семенівка до всіх справ підходять з піснею. А як по-іншому, коли співає вся сільська рада?

blog.review.uz

Споживчий двобій: переможе найупертіший

Українським споживачам, аби добитися справедливості, потрібно витратити безліч часу та сил. Втім, реформи, що зараз проводяться, мають на меті довести сферу захисту прав споживачів до європейського рівня.

Фото: СК

Відкрию бізнес на селі: де шукати підтримку майбутньому підприємцю

Власнику ідеї щодо відкриття власної справи часто для старту не вистачає не тільки грошей, а нерідко й самих знань. Для тих, хто під час кризи зважився на підприємництво, є декілька варіантів, де можна отримати допомогу.

Фото з соцмереж

Зміни у первинній медицині

Вільний вибір лікаря, незалежно від місця проживання, двадцять обов'язків фахівця та все, чим багатий "кошик" первинної медичної допомоги. У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, якою буде первинна меддопомога після змін.

Фото з соцмереж

Розрахувати формулу добробуту: як самим зробити тюнінг рідного села

Ремонт амбулаторії та заміна вікон у школі. На вулиці – ігрові майданчики для дітей і спортивні – для молоді. А ще система відеоспостереження для безпеки міста, сенсорні кімнати і навіть єдиний на весь світ музей видатного земляка прямо в селі.

Фото з соцмереж

Реформувати, але не закривати: як змінюють медицину Харківщини

Навколо реформи в галузі охорони здоров’я - ажіотаж. Жителі декількох населених пунктів Харківщини стурбовані невизначеністю і бояться лишитися без місцевих лікарень. Проте обласна влада закликає не панікувати.

Фото з соцмережи

Усі відтінки субсидії

Як підвищена «мінімалка» вплине на призначення субсидії, кому виплати призупиняють і чи даватиме держава українцям допомогу на сплату комуналки «живими» грошима.

www.facebook.com/GannaSilayeva

Рекордсменка на селі: на Харківщині корова стала знаменитістю

До неї на ферму вже неодноразово приїздили допитливі журналісти. Тварину фотографували та знімали на камеру, а її історію чула вся країна. Корова на ім’я Доля стала багатодітною матір’ю, до того ж одночасно – унікальною.

www.tr.sfs.gov.ua

Зміна орієнтації. Як відмовитись від експорту в Росію та вийти на ринок ЄС

Із початку торговельної війни між Україною і Росією харківські підприємства шукають нові ринки збуту. Але процес цей дається їм дуже важко. Технічні бар’єри залишаються великою перешкодою для експорту в ЄС.

Фото з соцмереж

Своя людина в «Голосі країни»: харківський артист відкриває всеукраїнські таланти

Не вчити, а допомагати – ось яке кредо посадило відомого харківського актора та співака Сергія Бабкіна у тренерське крісло популярного талант-шоу «Голос країни». І хоч команду зіркового тренера ще не сформовано, він точно знає, які таланти шукає.

Фото: oblrada.kharkov.ua

Подбали про дитячу інтеграцію

Старі меблі та обладнання, відсутність вільних місць — проблеми, знайомі багатьом дитячим садкам Харківщини. 15 дошкільних закладів області закрили ці питання в короткі строки. Хто допоміг дитсадкам, дізнавався «СК».

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно