Усі статті

Фото з соцмережи

Що впливатиме на субсидії з наступної осені

Вже з травня українцям доведеться звикати до нових соціальних норм споживання. Як це вплине на субсидію, а також хто такі «соціальні ревізори» і що вони перевірятимуть?

Фото: forum.giga.ua

Від скасування «золотого гола» до відеоповторів. Нововведення у футболі в ХХІ столітті (відео)

Серед минулого тижня відбувся товариський матч між Францією та Іспанією, де було використано систему відеоповторів. Це не перше впровадження цієї технології, але саме в цій зустрічі вона допомогла головному арбітру розібратись у ключових моментах гри.

Фото:www.dsns.gov.ua, Антоніна Ганич

Багатодітна родина з Борової втратила хату. Хто відповість за згоріле майно родини

Добродушність обернулася для Антоніни Ганич та її родини із села Богуславка Борівського району спаленою хатою, відсутністю обіцяних компенсацій та безнадією. За захистом жінка звертається до журналістів і вже готова йти до суду.

Фото з соцмереж

Чи з’являться в аптеках Харківщини безкоштовні ліки

Уже зовсім скоро аптеки почнуть видавати безкоштовні лікарські засоби хворим на діабет, астму та серцеві захворювання. Забрати препарати можна буде тільки у визначених аптеках та за умови наявності лікарського рецепту.

Фото: vecherniy.kharkov.ua

Спочатку підкорив драбину, а потім – Еверест. Харківський «Сніжний барс» Сергій Бершов

Сьогодні, 31 березня, один з найвидатніших альпіністів планети, харків’янин Сергій Бершов відзначає свій ювілей. В день його 70-річчя «СК» розповідає про життя та успіхи нашого легендарного земляка.

фото: Марина Проценко

Старт у весняному полі: яким буде врожай 2017-го

Рання весна активізувала підготовку слобожанських аграріїв до виходу в поле. Вони розпочали вибіркове прикриття вологи, підживлення ґрунтів, а деякі вже безпосередньо приступили до посівних робіт.

Фото з соцмереж

Статки напоказ: кого зачепить друга хвиля е-декларування

Від чиновників і політиків до медиків, освітян та інших бюджетників – Національне агентство з питань запобігання корупції то розширювало, то звужувало коло осіб, які повинні заповнити е-декларації.

Фото з соцмережи

"Додому": як повернутися з війни

Наскільки може бути довгим і складним шлях додому з війни? З якими викликами через агресію на Донбасі стикається українське суспільство? Відповіді на ці запитання намагаються знайти герої та автори документального фільму «Додому».

Фото надані героєм публікації

Навчати чи закривати? Жителі Харківщини виступили проти закриття шкіл

На Лозівщині закривають два навчальні заклади. Цього разу сільські школи зіткнулися не з поширеною проблемою недостатньої наповненості класів, а з фінансовими труднощами.

Фото з соцмереж

Гірка правда на весь світ

Канадський режисер, який зняв фільм про одну з трагічніших сторінок української історії, британські актори, які одягнули шаровари і вишиванки, та Харківщина, яка стала поштовхом для створення стрічки.

фото з архіву героїні

Анна Сагайдачна: «Кіно – це перш за все великі гроші»

Зірка серіалів «Червона королева», «Останній яничар» 27-річна Анна Сагайдачна з Харківщини розповіла «СК» про свій шлях із провінції до столичних кіномайданчиків, а ще про свою участь у небезпечних трюках під час зйомок та чому мріє про негативну роль.

Фото з власного архіву родини Парахотіних

Народжені 100 років тому. Знайомтеся: ровесники газети «Слобідський край»

Напередодні свого сторічного ювілею «Слобідський край» знайо­мить вас зі своїми ровесниками, які проживають у Харківській області. Всього в регіоні – 54 жителі 1917 року народження, половина з яких харків’яни.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online