Усі статті

Фото: http://1tv.com.ua/

Харківські артисти збираються на Євробачення

У лютому в Києві стартує національний відбір на Євробачення-2017. Серед півфіналістів відбору є двоє артистів з Харківщини. Це молодий рок-гурт «Letay» і досвідчена в музичних конкурсах співачка Анастасія Прудіус.

Фото надані героєм публікації

У ритмі танцю - навколо світу

Що може поєднувати спокійного і врівноваженого провізора і ризикованого та запального брейкдансера? Якщо ваша відповідь "нічого", то ви сильно помиляєтесь, адже саме ці два види діяльності сьогодні успішно сполучає талановитий молодий хлопець з Близнюків

фото Юлії Шматченко

Маленька Європа Куп’янщини

Одномісні парти, на кожній з яких приєднаний до Інтернету ноутбук, мультимедійна дошка, учні спілкуються зі своїми однолітками з інших країн. Це не елітна школа в столиці чи мегаполісі, а невеличка сільська школа у Куп’янському районі.

Фото:http://znaj.ua/

Мова у законі

Парламент повернувся до питання мов в Україні. Маємо три законопроекти про мову, які передбачають майже повну українізацію телевізійного та радійного ефіру, преси, книговидання, кінематографа та реклами. Суспільство почало реагувати.

Фото з соцмереж

Свиняча чума знову наступає

На Харківщині оголосили карантин через вірус африканської чуми свиней. Цього разу під прицілом недуги вже вкотре опинився Дергачівський район та вперше - Барвінківський і Балаклійський. До карантинної зони потрапила вся територія Харкова.

Фото: vk.com/heartbeat_brass_band

Вулична музика по-харківському. Як місцевий брас-бенд закохує в себе всю Україну

В Україні традиційно духові оркестри грають військові марші або класику, але ці харківські хлопці вирішили піти проти правил: вони систематично дають вуличні концерти і виконують власну авторську музику та кавер-версії поп-композицій.

Фото з соцмережи

Закрити ФОП не можна працювати

Як правильно поставити кому в цьому питанні, наразі розмірковує чимало українських підприємців. У змінах податкового законодавства, які розхвилювали всіх дрібних бізнесменів країни, спробували розібратися і ми.

Фото: football.dirty.ru

Людяні вчинки у світі спорту. Коли на кону не тільки перемога, а й справедливість (фото, відео)

Є думка, що спортсмени переймаються тільки собою, спортом і грошима. Але це далеко не так. Як і більшість з нас, вони знаходять час для добрих справ. При цьому часто навіть просто під час змагань або матчів.

Фото з соцмереж

Комуналка знову вгору: нові тарифи вводяться на світло

Через кілька місяців українцям слід чекати чергового подорожчання електроенергії — на 25 %. Вже з березня споживачам доведеться платити за новими тарифами, а для економії спеціалісти радять перейти на нічну альтернативу.

Фото із соціальної мережі

Хто вибиватиме борги? До справи беруться приватні виконавці

Наприкінці минулого року в Україні затвердили інститут приватних судових виконавців. Дехто вже побоюється, що таким чином у державі хочуть узаконити «колекторів».

Фото: kp.ru

Один танцював, інший – підстригся. Незвичайні дії учасників спортивних баталій (фото, відео)

Баталії у спорті завжди вирізняються своєю напруженістю і безкомпромісністю. Але іноді учасники змагань відзначаються такими діями, які виходять за межі усвідомлюваного.

Фото Балаклійської РДА

Гусарівське дитяче царство

Кілька десятків років у Гусарівці вихованням малечі займалися лише батьки, бабусі, дідусі. Та вже на початку цього року ситуація змінилася – у селі з’явився дитячий садок. Тепер місцеві дітлахи та малеча із сусідньої Волобуївки отримуватимуть дошкільну ос

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно