Усі статті

Фото: із особистого архіву героїв

Усе, про що мріяла

Дана Романовська з Печенізького району у 26 років наважилася взяти дитину на виховання. Сьогодні вона вже мешкає у Харкові й сама, без чоловіка, виховує дев’ятьох дітей. Про цю надзвичайну жінку – наша розповідь до Всесвітнього дня матері.

Фото з соцмереж

Тарифні перегони: «у бій» вступає квартплата

На Харківщині підвищується квартплата. Жителі деяких міст уже отримали квитанції з новими тарифами, які в середньому збільшилися вполовину.

Фото з соцмереж

Літній відпочинок для дітей: коли, куди й за скільки

Літо наближається, а це означає що не за горою пора відпусток і дитячих канікул. Тому багато батьків уже замислюються над питанням організації дозвілля своїх дітей.

фото: Марина Проценко

Аграрне підкріплення: чи замінить дотація спецрежим ПДВ

Усього цього року на підтримку аграрної галузі Уряд України передбачив 5,5 мільярда гривень, що у 20 разів більше, ніж роком раніше. Але державну допомогу отримають аж ніяк не всі. Тож кому перепаде і скільки, з’ясовував «СК».

Фото Бріани Янковської

У село – не до бабусі

Втекти на кілька днів від міської метушні, насолодитися тишею та дивовижними краєвидами – звичайна практика для багатьох європейців. У країнах ЄС сільський зелений туризм достатньо потужний і розвинений напрям. В Україні першопрохідцями в наданні послуги

Фото: Тетяна Василець

Місто - це пластилін, з якого потрібно ліпити красу. Майстер-клас від Тростянця

У цьому невеликому райцентрі всі комунальні підприємства працюють з прибутком, місцеві депутати го­лосують на планшетах, про проблеми містяни повідомляють владі через Інтернет, і є ще купа таких ноу-хау, що й великим містам є чому повчитися.

Рекордсмени за віком, любов’ю та мудрістю

Історії про жінок, які пам’ятають три війни та голод.

Фото із соціальної мережі

Збираємося на бал. Скільки коштуватиме випускний цього року

Випускний вечір – це не тільки ознаменування закінчення шкільної пори, а для когось ще й перший вихід у світ. У яку копієчку він обійдеться цього року та як правильно підібрати вбрання – у нашому матеріалі.

Фото: пресс-служба 1+1, соцмережі

Віра Кекелія: «Головне – баланс у житті: творчість і повноцінна сім’я»

Харків’янка Віра Кекелія прийшла на проект «Голос країни» з непростою життєвою історією. Співачка покинула гурт «А. Р. М. І. Я.», пережила розтавання з коханим та ледь не поїхала за кордон.

Фото: eurointegration.com.ua

Як харківським виробникам завоювати європейський ринок

Минулого року український експорт у країни ЄС зріс на кілька відсотків. Харківський внесок у цей показник доволі скромний. Такий стан речей не влаштовує регіональний бізнес, і його представники намагаються знайти «ключі» від найбільш захищеного ринку світ

Фото із архіву

Нове життя для балаклійців

З кожного району «по цвяху» на відбудову Балаклії.

Фото:ru.epizod.ua

Право на квадратні метри. Як приватизувати житло в гуртожитку

Для жителів Харківської області, які роками мешкали в кімнатах гуртожитків підприємств і не мали змоги назвати їх своєю власністю, з’явився шанс змінити ситуацію.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online