Усі статті

фото: Марина Проценко

Підготовка до життя: творчістю, роботою й добром

Їх яскраві роботи неодноразово брали участь у районних, обласних та столичних мистецьких виставках, а рушники, вишиті їх руками, нічим не програють рукоділлям професійних майстринь.

Фото з особистого архіву героя публікації

Урятував два життя і цілий завод. Шлях успіху відомого близнюківця Володимира Лисяка

Володимир Лисяк, якому 23 червня, виповнилося 80 років, народився на Полтавщині, але понад 40 років працює на благо Близнюківського краю. Й, без огляду на свій поважний вік, він донині продовжує всіляко допомагати односельцям.

Фото з соцмереж

Інфекції атакують: чи прийдуть кір і ботулізм на Харківщину

В Україні шириться захворювання кором. Випадки зафіксували у 15 областях. Причиною того, що хвороба активізувалася, медики називають недостатний рівень вакцинації.

Безвіз: відповідді на актуальні запитання з перших вуст

Начальник візового відділу Департаменту консульської служби МЗС України Анна Тіщенко відповіла на поширені запитання щодо безвізу.

Фото з соцмереж

Операція «Реанімація»: що пропонує нова медицина

Три пакети медичних послуг, три варіанти фінансування, а ще справедливий принцип «гроші ходять за пацієнтом», здорова конкуренція серед лікарів та нове життя сільської медицини.

фото: Марина Проценко, Роман Шупенко

(Не)перспективна Бурьонка: як правильно інвестувати у тваринництво

Непрогнозована цінова політика, застарілі технології, а також відсутність ринків збуту – сьогодні тваринництво називають невигідною галуззю.

Фото надані героєм публікації

Світові тренди від школярів: як діти Харківщини змінюють рідні міста

Створити власну бібліотеку в парку міста для обізнаності жителів, розмалювати будинки та паркани для затишку, а також стежити за подіями через власний ЗМІ – свої мрії школярі області реалізували у добрі та корисні справи.

Фото з соцмереж

Гроші на старість: що пропонує пенсійна реформа

Протягом найближчого року український Уряд планує перейти до нової пенсійної системи. «СК» з’ясував, коли і які нововведення запрацюють для україн­ців, якими будуть пенсійний вік і стаж, а головне – на скільки зростуть пенсії.

фото: Марина Проценко

Зв’язок поколінь: як громаді та бізнесу в злагоді жити

Якщо в селі живуть ентузіасти, які не тільки словам, а й ділом підтверджують свою любов до рідної землі, – українське село прире­чене на успіх.

Фото Ірини Кисіль

«Чужа молитва» - своя історія

Фільм «Чужа молитва» – це історія про татарську дівчину, яка під час Другої світової війни врятувала багато єврейських дітей. А для харків’янки Марії Горської, яка на екрані грає маму Сари, це ще й особиста сповідь, біль та сімейна трагедія.

фото із соцмереж

Безповоротне роздержавлення: що чекає на українську пресу

Реформа друкованих державних та комунальних ЗМІ, яка розпочалася 1 січня 2016 року, триває вже майже півтора роки. Залишилося ще стільки ж, адже до кінця 2018-го вона має фінішувати.

Фото із соціальної мережі

Прибуткова зелень. Ліс шумить і чекає на реформи

Одна з основних цінностей України – деревина – сьогодні виходить на шлях комплексного реформування. Як його бачать урядовці і фахівці галузі, на кого рівняються, чи слід очікувати простим споживачам подорожчання дров, дізнавався «СК».

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online