Усі статті

Фото з соцмереж

Штампи геть з освіти : якою буде школа у майбутньому

Замість підручників - планшети, замість крейди та дошки - мультимедійні засоби, а замість одинадцятирічки - ще один додатковий рік навчання. Уряд схвалив концепцію "Нової української школи". До вашої уваги все, що потрібно знати про реформу освіти

Фото: newspile.ru

Спортивний 2016-й у гуморі (Фото, відео)

Спортивні баталії, зокрема футбольні, можуть вирізнятися не тільки своєю видовищністю, а й курйозністю теж. У році, що минає, було чимало дивовижних епізодів, після ознайомлення з якими ви посміхнетеся.

Фото: Тетяна Василець

Фабрика новорічного настрою

Тут увесь рік витає святковий настрій. Колись селищний садок, а тепер – ціла фабрика, справжня майстерня Діда Мороза, де вручну виробляють новорічні іграшки.

Фото з соцмереж

Трудові образи: для поганих начальників збільшили штрафи

Не всі роботодавці вирізняються чесністю та порядністю. Тож перед шукачем роботи відкривається не тільки різноманіття пропозицій і вакансій, а й ризики потрапити до недобросовісних підприємців, які намагаються обдурити та використати працівника.

Пенсійна арифметика

Пенсія «на підході», а стажу бракує. «СК» дізнався, як офіційно можна збільшити собі страховий стаж та які чинники вплинули на збільшення пенсій після перерахунку.

Фото з соцмереж

Епідемія "особлива" : сезон застуд — 2016 дивує медиків

Цього року епідемія грипу почалася раніше, ніж у попередні роки, та розповсюдилася не за традиційною схемою. Окрім цього медики побоюються другої хвилі захворювань. І настане вона, за прогнозами, після свят.

Фото автора

Витратили останні заощадження і влізли в борги. На що жителі Васищевого пішли заради тепла (Фото, відео)

У селищі Васищеве, що в Харківському районі, десятки жителів уже два місяці залишаються без опалення. А все через те, що вони відмовилися від централізованого опалення і перейшли на автономне, яке досі не працює.

Фото із соцмережі

Фермерів готують до життя після «спецрежиму»

Українські аграрії з острахом чекають 1 січня, коли спецрежим оподаткування для них буде знято. Віддавати частину свого заробітку державі вони матимуть у рамках загальної системи.

img.gazeta.ru

Куди пацієнт – туди і гроші. Якою буде медицина з 2017 року

Якісні медичні послуги пацієнтам і гідні зарплати – лікарям. Уже наступного року українська система охорони здоров’я почне кардинально змінюватися. Уряд схвалив концепцію медреформи, яку готувала громадськість.

Фото з соцмереж

Що буде з цінами після Нового року (Інфографіка)

Сьогодні активно ширяться чутки, що з Нового року, український споживач купуватиме продовольчі товари вже за новими цінами.

Фото з соцмереж

На варті добробуту

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування.

Фото: www.oblrada.kharkov.ua

Харківщина має бути в авангарді розвитку місцевого самоврядування

Про результати реформи місцевого самоврядування, перші здобутки та невдачі, про нові завдання та виклики, які постають перед 477 місцевими громадами, говоримо з головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно