Спорт

Харків – Львів – Київ. Уся історія перенесення матчу «Шахтар» – «Ліон»

12 грудня донецький «Шахтар» проведе найважливіший матч сезону, проти французького «Ліона». Українцям для досягнення бажаного – виходу в плей-оф Ліги чемпіонів – потрібна винятково перемога. Цей поєдинок мав відбутися в Харкові на ОСК «Металіст», але свої корективи вніс воєнний стан.

Адоніс Стівенсон, якого нокаутував Олександр Гвоздик, — у штучній комі

У ніч з 1 на 2 грудня харківський боксер Олександр Гвоздик оскаржував титул чемпіона світу в бою проти канадця Адоніса Стівенсона. Наш земляк нокаутував суперника в 11-му раунді і став 12-м українським чемпіоном світу з боксу.

Чемпіонат Харківщини з футболу: «Вовчанськ» здолав всіх суперників. Фото

17 листопада завершився чемпіонат Харківської області з футболу. Вперше у своїй історії перемогу в обласних змаганнях виборов «Вовчанськ», причому команда виграла першість, не втративши жодного очка.

Чемпіонат Харківської області з футболу: срібло дісталося динамівцям

Останнім відкритим питанням у чемпіонаті Харківщини з футболу залишалося: хто посяде друге місце – «Люботин» чи «Універ-Динамо ХНУВС». І минулої суботи його було вирішено.

Чемпіонат Харківської області з футболу: тур «Люботина». Фото, відео

У чемпіонаті Харківської області за два тури до кінця першості вже визначилася трійка призерів. «Люботин» після власної перемоги і поразок конкурентів як мінімум забезпечив собі бронзові медалі. Більш того, у «городян» є непогані шанси замахнутися й на срібло.

Визначилися володарі головних футбольних трофеїв Харківської області. Фото, відео

«Вовчанськ» переміг удома солоницівський «Енергетик» (4:1) і оформив дострокове чемпіонство, а валківський «Маяк» у фіналі Кубка розгромив ФК «Первомайський» (4:1).

Чемпіонат Харківської області з футболу: два очки до «вовчого» тріумфу. Фото, відео

«Вовчанськ» зробив ще один впевнений крок назустріч золотим медалям чемпіонату Харківської області. Цього разу «вовки» на виїзді не помітили балаклійський «Цементник» (3:0) і, таким чином, опинилися на відстані двох очок від дострокового чемпіонства.

Чемпіонат Харківської області з футболу: «вовки» «загризли» і динамівців

У центральному матчі цього туру зустрічалися переможці регулярної першості груп А і В — «Вовчанськ» і харківське «Динамо-Універ ХНУВС» відповідно. Як команда з Першої столиці не боролася, та вона стала черговою, 15-ю, жертвою «вовків», програвши їм 0:1.