ГОРОСКОП

11–17 серпня 2013 року

          

ОВЕН
У першу половину тижня вдасться реалізувати свої творчі плани. Активно розвиватимуться романтичні стосунки. Друга половина тижня буде не такою райдужною. У подружжя можуть почастішати сварки, особливо через методи виховання дитини.

 

ТЕЛЕЦЬ
Спілкування з близькими буде доброзичливим і конструктивним. Якщо ви планували придбати побутову техніку чи які-небудь предмети інтер’єру, постарайтеся зробити це до п’ятниці. Не найкращий час для роботи на дачній ділянці. Нерухомому майну може бути завдано шкоди.     
 

БЛИЗНЮКИ
На першу половину тижня можна запланувати оформлення будь-яких документів. Це вдалий час для поїздок за місто, проведення пікніків. У другій половині тижня не виключені неприємності в дорозі.

 

РАК
У першій половині тижня можливі особисті успіхи, які значно піднімуть самооцінку. Це продуктивний час для професійної діяльності, кар’єрного зростання. Друга половина тижня несприятлива для прийняття фінансових рішень.     
     

ЛЕВ
Ідеї, що виникли цього тижня, можливо, вдасться з часом успішно реалізувати. Це вдалий час для вивчення іноземної мови та будь-яких інших навчальних дисциплін. Друга половина тижня не надто сприятлива для поїздок і спілкування з людьми.

 

ДІВА
У першу половину тижня посиляться інтелектуальні здібності і психологічна проникливість. Прискореними темпами йтиме будь-який навчальний процес. Друга половина тижня, навпаки, несприятлива для інтенсивної розумової активності. Бережіть свою нервову систему, уникайте стресів.     
 

ТЕРЕЗИ
Перша половина тижня обіцяє багато приємних вражень. Це сприятливий час для неформального спілкування. Якщо у вас є хобі, то обов’язково знайдете однодумців. У другій половині тижня можуть виникнути складнощі у стосунках з ріднею.
 

СКОРПІОН
Обставини складатимуться на вашу користь, завдяки чому ви зможете домогтися успіху не тільки у професійній діяльності, а й у будь-яких інших починаннях. Однак для цього необхідно діяти, здійснювати конкретні кроки для досягнення мети. Друга половина тижня – час переосмислення своїх вчинків і роботи над помилками.


     
 

СТРІЛЕЦЬ
Це прекрасний час для туристичних поїздок задля навчання та отримання нових вражень. Не виключено приємне романтичне знайомство. Друга половина тижня несприятлива для навчання в інших містах чи країнах. Витрати можуть виявитися набагато більшими за ту суму, на яку розраховували.


 

КОЗЕРІГ
Перша половина тижня – вдалий час для любителів екстриму. Ви отримаєте задоволення від будь-яких видів діяльності, що сприяють виробленню адреналіну. Друга ж половина тижня не підходить для ризикованих заходів.
У п’ятницю та суботу зростає ймовірність травматизму.

     
 

ВОДОЛІЙ
Для підтримки гармонійних подружніх стосунків у першу половину тижня необхідно спілкуватися, обмінюватися думками і спокійно обговорювати всі проблеми. У другій половині тижня не виключені конфліктні ситуації. Не сваріться, уникайте будь-яких таємниць та інтриг. 

РИБИ
Необхідно приділити увагу зміцненню здоров’я, профілактичним процедурам, правильному харчуванню та регулярним фізичним навантаженням. У другій половині тижня можуть виникнути складнощі у стосунках із друзями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online