Боротьба за бронзу в чемпіонаті області стає цікавішою

09.10.2018 09:00 Спорт
На третю сходинку знову вийшла «Лозова-Панютине», втім, усього на два очки від неї відстають «Люботин» і балаклійський «Цементник».

Минулої суботи, 6 жовтня, відбувся черговий, четвертий, тур фінального етапу чемпіонату Харківської області з футболу. Абсолютний лідер першості «Вовчанськ» на виїзді зустрічався з харківським «Металістом Юніор». Головним антигероєм матчу став воротар «жовто-синіх» Арсен Бєліменко. Саме після його помилок підопічні Андрія Березовчука й забили всі свої три м’ячі.

На 36-й хвилині матчу Бєліменко невпевнено вийшов з воріт, а першим на випередження зіграв Костянтин Без’язичний, який точним ударом головою вивів «вовків» уперед. А протягом однієї хвилини другого тайму гості «вистрелили дуплетом». Бєліменко у власному штрафному врізався у гравця «вовків», за що головний арбітр зустрічі Денис Чумак призначив пенальті у ворота харків’ян. Одинадцятиметровий реалізував Володимир Черніков – 2:0. А вже в наступній атаці «Вовчанськ» довів рахунок до розгромного, і знову не обійшлося без помилки Бєліменка. Арсен знову вкрай невдало зіграв на виході, м’яч опинився в Без’язичного, який і встановив остаточний рахунок у поєдинку – 3:0.

Хороший матч вийшов у Харкові, де місцевий «Універ-Динамо ХНУВС» приймав «Люботин». На 12-й хвилині рахунок вдалося відкрити люботинцям, відзначився Вадим Бородавка. Але недовго музика грала – практично у зворотній атаці Костянтин Рудь відновив паритет у матчі. А ще до перерви харків’яни забили і другий м’яч, постарався Сергій Лавренов.

Після 15-хвилинного відпочинку люботинці заграли активніше за суперника, і на 50-й хвилині Максим Дємон зрівняв рахунок – 2:2. А на 71-й хвилині Дємон уже підвів партнерів – він отримав пряму червону картку й залишив свою команду в меншості.

Відмінний шанс вирвати перемогу господарі отримали вже в компенсований арбітром час, але Данило Кучірка не зміг реалізувати пенальті, влучивши в поперечину.

Солоницівський «Енергетик» з Дергачівського району в рідних стінах обіграв ФК «Зміїв» (2:1), а балаклійський «Цементник» удома здолав куп’янський «Металург» (2:0). «Лозова-Панютине» в цьому турі отримала технічну перемогу, адже харківська «Кобра» знялася зі змагань.

Таким чином, після чотирьох турів упевнено продовжує лідирувати з абсолютним показником «Вовчанськ», маючи у своєму активі 36 залікових балів. У другого харківського «Універ-Динамо ХНУВС» 25 очок. На третій сходинці розташовується «Лозова-Панютине» з 21 заліковим балом. А на два пункти менше – у «Люботина» та «Цементника». Боротьба за бронзові медалі обіцяє бути жаркою.

Минулими вихідними, окрім матчів чемпіонату Харківщини, відбулися й матчі-відповіді в рамках чвертьфіналу Кубка Харківської області пам’яті М. Уграїцького. Там донецький «Газовик» Балаклійського району після домашньої перемоги 4:0 на виїзді розписав мирову з малинівським «Олімпом» Чугуївського району (2:2). Валківський «Маяк», як і «Газовик», у першому матчі впевнено обіграв великобурлуцьку «Вікторію» (5:1), а в матчі-відповіді зіграв унічию – 1:1. Цікава боротьба вийшла в первомайському дербі. У першому матчі «Первомайський» обіграв земляків з «Квадро» 3:1. У матчі-відповіді вже «Квадро» переміг 2:1, але далі не пройшов. А ще одну путівку в півфінал здобула «Дворічна», яка на виїзді здолала «Кобру U19» 1:2. У першому матчі дворічанці теж святкували перемогу 4:0.

Автор: Олександр Гаркавець