Чемпіонат Харківщини: гольові «перестрілки» у Куп’янську та Панютиному

22.05.2018 14:21 Спорт
Черговий тур першості запам’ятався матчами в Куп’янську та Панютиному, де в цілому було забито 15 голів.

Після матчів цього туру, які відбувалися 19 травня, у групі А змінився лідер. Із першої позиції відразу на четверту опустився «Вовчанськ», який пропускав минулий тур згідно з жеребом. А місце «вовків» зайняв куп’янський «Металург», який у рідних стінах улаштував гольову перестрілку з харківською «Геліос-Академією». «Сонячні» несподівано вже на третій хвилині зустрічі вийшли вперед – рахунок відкрив Матвієнко. Такий розвиток подій розлютив більш досвідчених куп’янчан – відповіли вони не відразу, а в останню десятихвилинку першого тайму. За шість хвилин, із 37-ї по 43-тю, «металурги» відзначилися тричі й пішли на перерву в доброму гуморі.

Після 15-хвилинного відпочинку команда-лідер продовжила в тому ж дусі і збільшила рахунок до розгромного – 4:1. На 54-й хвилині забив Сіроштан. Думалося, що на цьому матч можна закінчувати, але «сонячні» мали іншу думку. Після того, як господарі збільшили розрив у рахунку до трьох м’ячів, вони помітно розслабилися, чим і скористалися харків’яни. Спочатку наприкінці першої години гри Карабаза забив другий командний гол, а через шість хвилин він оформив дубль.

Кінцівка матчу стала «валідольною» для місцевих уболівальників, проте їхні улюбленці все ж вистояли переможний результат – 4:3.

До речі, зараз куп’янчани з 19 м’ячами є найрезультативнішою командою з обох груп. А завдяки трьом очкам, здобутим у цій «перестрілці», «металурги» вийшли на перше місце з 12 заліковими балами.

Стільки ж має другий «Люботин», який у рідних стінах не залишив шансів ізюмському «Крем’янцеві» (4:0). Хороший ривок по турнірній таблиці за ці вихідні зробила «Дворічна». Вона в рідних стінах обіграла «Шевченкове» 2:0, забивши по голу в кожному з таймів. І цей успіх дозволив дворічанам з п’ятого місця піднятися на третє. Звітний тур став знаковим для «Змієва». «Городяни» на виїзді «розібрали на запчастини» ізюмський «Олімпік» (1:7), а ця перемога стала першою для зміївчан у поточному сезоні. А в ще одному матчі цієї групи харківська «Кобра» на виїзді обіграла донецький «Газовик» (1:3).

Центральний матч минулих вихідних у групі В пройшов у Балаклії – місцевий «Цементник», який ішов на другому місці, приймав лідера першості, харківський «Універ-Динамо ХНУВС». Долю зустрічі на останній хвилині матчу вирішив гол гравця гостей Оганнісяна, який добре пробив у ближній кут з лінії карного майданчика. Цікаво, що автор переможного гола є уродженцем саме Балаклії.

Подібна до куп’янської «перестрілки» з групи А сталася в Панютиному, де «Лозова-Панютине» приймала валківський «Маяк». Господарі жваво почали і вже на 13-й хвилині вели 2:0. Відповіли гості під кінець першої півгодини гри, коли протягом однієї хвилини Василенко оформив дубль. Однак ще в першому таймі господарі забили третій м’яч, гол на рахунку Шеншина. Завдання перемогти в команди-лідера ускладнилося на 42-й хвилині – Уманський залишив партнерів у меншості.

Утім, як показав початок другого тайму, це тільки згуртувало панютинців, які на 51-шу хвилину вже вели 5:2. А на 56-й хвилині суддя зустрічі вирівняв склади, вилучивши Резніка, і вже за кілька хвилин після цього Чекіс реалізував пенальті, тим самим установивши остаточний рахунок у матчі – 5:3. Ця перемога дозволила панютинцям покинути останнє місце турнірної таблиці й переміститися відразу на сьоме.

У Сахновщині місцевий «Колос» мінімально обіграв первомайський «Квадро» (1:0) і піднявся з восьмої сходинки на жадану п’яту. Інший «Колос», із Красноградського району, був добряче битий на виїзді «Первомайським» (5:1). А «Металіст Юніор» відвіз зі Слобожанського Зміївського району перемогу 1:3 над «Енергетиком-Центренерго».