Чемпіонат Харківської області з футболу: два очки до «вовчого» тріумфу. Фото, відео

23.10.2018 12:03 Спорт
«Вовчанськ» зробив ще один впевнений крок назустріч золотим медалям чемпіонату Харківської області. Цього разу «вовки» на виїзді не помітили балаклійський «Цементник» (3:0) і, таким чином, опинилися на відстані двох очок від дострокового чемпіонства.

Минулої суботи, 20 жовтня, відбувся черговий, шостий, тур фінальної частини чемпіонату Харківської області з футболу. Абсолютний лідер першості «Вовчанськ», який іде в цьому сезоні без втрачених очок, зробив ще один крок до дострокового чемпіонства. Команда Андрія Березовчука гостювала в Балаклії, де впевнено здобула три залікові бали у грі проти тамтешнього «Цементника».

«Вовки» очікувано з перших хвилин гри взяли м’яч під свій контроль і почали тероризувати оборону суперників. Вони свого домоглися на 28-й хвилині, коли Олексій Покосенко відкрив рахунок у матчі точним ударом головою після подачі з кутового.

Розвинути успіх «вовкам» вдалося після перерви: на 54-й хвилині Данило Соломаха впевнено уразив ціль з кількох метрів. А крапку в матчі поставив Іван Мряченко, який з центру поля вибіг на побачення з воротарем суперника і впевнено довів рахунок до розгромного – 0:3.

У цьому турі свою другу перемогу поспіль здобув «Люботин», який на виїзді зустрічався із солоницівським «Енергетиком» з Дергачівського району. Гості активно почали звітний поєдинок і вже на 10-й хвилині вийшли вперед, відзначився Вадим Бородавка. Подвоїла свою перевагу команда-лідер уже наприкінці стартового тайму, коли на 40-й хвилині точно пробив Павло Зайцев.

У другому таймі люботинці впевнено довели справу до заслуженої перемоги, забивши ще раз. Остаточний рахунок у поєдинку на 51-й хвилині встановив Вадим Бородавка – 0:3.
Погоню за «Люботином» продовжує четверта команда першості «Лозова-Панютине», що також хоче завоювати бронзові медалі. У цьому турі вона в рідних стінах приймала куп’янський «Металург», який провально виступає у фінальному етапі, де поки що набрав усього одне очко. І цей бал «металурги» саме заробили в домашній грі проти лозівчан, однак цього разу розжитися очками в того самого суперника не вийшло.

«Лозова-Панютине» впевнено розпочала поєдинок і на 7-й хвилині зусиллями Романа Какадія відкрила рахунок. Доволі швидко, через 17 хвилин, команді-лідеру вдалося подвоїти свою перевагу, відзначився Владислав Галушка. Гості до перерви зуміли скоротити рахунок у матчі до мінімального – на 43-й хвилині гол у роздягальню провів Євген Лукьянов.
Однак на більше «металурги» у цьому матчі не спромоглися. У другому таймі «Лозова-Панютине» довела справу до перемоги – 2:1 – і заробила такі важливі для себе три очки в боротьбі за бронзові медалі першості.

Після цього туру на п’яте місце піднявся харківський «Металіст Юніор», який минулої суботи в рідних стінах «розібрав на запчастини» ФК «Зміїв». У першому таймі гості мали гідний вигляд, і господарям вдалося відкрити рахунок лише на 37-й хвилині. Кирило Єрмошенко з лівого флангу змістився до центра штрафного майданчика й точно пробив у дальній кут – 1:0.

Якщо в першому таймі зміївчани давали серйозний бій супернику, то в другому вони просто розклеїлись. Хет-трик оформив Єрмошенко. Спочатку Кирило реалізував пенальті, а потім ударом з близької відстані довів рахунок до розгромного. Але на цьому харків’яни зупинятися не збиралися, відзначившись ще двічі, причому обидва м’ячі забили головою. На 80-й хвилині Іван Пець результативно відгукнувся на подачу з кутового, а через 5 хвилин те саме зробив і Ілля Сулаєв, який точно пробив після навіса зі штрафного.

А харківський «Динамо-Універ ХНУВС» здобув три очки, не виходячи на поле, через зняття земляків з «Кобри» з обласної першості.

Таким чином, після шести турів фінального етапу «Вовчанськ» продовжує впевнено крокувати до чемпіонства, не помічаючи нікого на своєму шляху. Наступна домашня гра проти солоницівського «Енергетика» може стати знаковою для «вовків». У разі перемоги команда Андрія Березовчука за три тури до кінця чемпіонату оформить золоті медалі. І, швидше за все, так воно й буде.

Друга команда першості, «Динамо-Універ ХНУВС», має у своєму активі 28 очок, на три менше в «Люботина», якому з 24 заліковими балами дихає в спину «Лозова-Панютине». А п’ятий «Металіст Юніор» має 20 очок.

Окрім чемпіонату області, минулої суботи було зіграно й матчі кубків. Так, у фінал Кубка Харківської області пам’яті М. Уграїцького вийшли валківський «Маяк» і ФК «Первомайський». Валківчани після домашнього тріумфу в матчі проти донецького «Газовика» з Балаклійського району (3:1) здобули перемогу й у їхньому лігві (5:2). А «Первомайський», розгромивши вдома «Дворічну» 3:0, на виїзді поступився 3:2, утім, здобув бажану путівку у фінал.

Також минулої суботи було зіграно перший матч фіналу Кубка чемпіонів міських (районних) команд, у якому зустрічалися колодязненський «Факел» Дворічанського району та борщівський «Атлетик» Балаклійського району. У важкому матчі мінімальну перемогу здобули гості – 1:2.