Чемпіонат Харківської області з футболу: «вовки» пройшли без втрат

12.09.2018 09:07 Спорт
Минулої суботи, 8 вересня, завершився перший етап чемпіонату Харківської області з футболу. Єдиним колективом турніру, який зумів пройти регулярну першість без втрат, став «Вовчанськ». В останньому турі «вовки» в рідному лігві здолали «Крем’янець» (3:1).

У минулі вихідні пройшов заключний, 22-й, тур регулярної першості чемпіонату Харківської області з футболу. Лідер групи А «Вовчанськ» зумів закінчити перший етап змагань з абсолютним показником, набравши 60 залікових балів із 60 можливих. В останньому матчі «регулярки» «вовки» в рідному лігві приймали середняка першості ізюмський «Крем’янець», з яким очікувано в команди Андрія Березовчука проблем не виникло. Цей поєдинок проходив не в суботу, як більшість матчів останнього туру, а минулого четверга, 6 вересня.

За першу чверть години господарі відзначилися двічі, а після перерви довели рахунок до розгромного – 3:0. У другому таймі гості відіграли один м’яч, але на більше їх не вистачило.

А через день після завершення регулярної першості «Вовчанськ» на навчальнотренувальній базі «Металіст» провів товариський матч проти команди Прем’єр-ліги донецького «Олімпіка».

У першому таймі більш досвідчений колектив вийшов уперед, проте підопічні Андрія Березовчука виявили характер і зрівняли рахунок у другій половині гри. Володимир Черніков прострілив з флангу, а його передачу результативно замкнув Данило Соломаха, який і встановив кінцевий рахунок у матчі – 1:1.

В інших матчах групи А обласного чемпіонату куп’янський «Металург» і «Люботин» здобули розгромні перемоги. «Металурги» із середини першого тайму грали в меншості, утім, це їм не завадило в рідних стінах «розібрати на запчастини» «Зміїв» – 6:0. А «Люботин» на виїзді впевнено впорався з донецьким «Газовиком» з Балаклійського району – 0:3.

Лідер груп В, так само як і А, закінчив регулярну першість на мажорній ноті. Харківський «Універ-Динамо ХНУВС» на виїзді зустрічався з третім солоницівським «Енергетиком». Команда з Першої столиці несподівано легко впоралася з опонентом – 0:4. Осічкою колективу з Дергачівського району скористалася «Лозова-Панютине», яка в рідних стінах обіграла балаклійський «Цементник» 2:0 і завершила перший етап на третьому місці.

На мажорній ноті закінчив «регулярку» валківський «Маяк», який у рідних стінах обіграв аутсайдера першості красноградський «Колос» 3:2, а «Первомайський» на виїзді обіграв сахновщинський «Колос» 0:3.

Первомайський «Квадро» минулого тижня проводив два матчі – перенесений і календарний. Спочатку первомайці 5 вересня на виїзді поступилися «Енергетику-Центренерго» зі Слобожанського Зміївського району (4:0), а потім удома мінімально поступилися харківському «Металісту Юніор» 0:1.

Тепер у чемпіонаті починається фінальна стадія, де гратимуть по п’ять кращих команд з кожної групи зі збереженням очок, набраних в очних зустрічах. Так з групи А в наступний раунд вийшли «Вовчанськ», «Люботин», «Металург», «Зміїв» і «Кобра», а з групи В – «Універ-Динамо ХНУВС», «Металіст Юніор», «Лозова-Панютине», «Енергетик» і «Цементник».

Колективи вдома й на виїзді зустрінуться з кожною з п’яти команд іншої групи, і за підсумками цих матчів визначаться чемпіон і призери змагань.