Як правильно використовувати лазерний приціл для страйкболу

Як правильно використовувати лазерний приціл для страйкболу

Вважається, що лазерний цілевказівник не підходить для страйкболу, оскільки на відкритих просторах кулі зносить вітром. Однак, це не аксіома.

ЛЦВ для страйкболу: за і проти

Слабосильні ЛЦВ днем практично не приносять користі, особливо китайські варіації і репліки, що нерідко використовуються для аірсофту. Разом з тим, вночі точку лазера навіть немічної "китайщини" видно на відстані 150 метрів, а цього більш ніж достатньо для страйкболу.

Найбільш слушна порада по ЛЦВ в страйкболі: використовуйте його за призначенням. Наприклад, для CQB - "бою в обмеженому просторі", де в ходу газові і світлошумові гранати, щити, підствольні ліхтарі. ЛЦВ як засіб прицілу хороший в умовах ближнього швидкоплинного контакту в обмеженому просторі і в складній місцевості.

ЛЦВ як антураж

Без ЛЦВ не обійтися тим, хто реконструює конкретні армійські або поліцейські підрозділи. Плюс, самі по собі промені і точки лазерів дуже красиві, особливо в темряві, тумані і задимлених приміщеннях.

ЛЦВ на практиці

Поза укриттям: наведення на силует. Включаємо ЛЦВ на дві секунди (коригування прицілу) і видаємо чергу. Вимикаємо, стріляємо. В такому випадку вичислити вас просто не встигають. Особливо, якщо видно точку, а не промінь.

З напарником, який підсвічує потужною указкою ціль, перебуваючи позаду вас з біноклем (пострілом його дістати не можна). Ви ж працюєте за наводкою - це дуже зручно.

Приціл "навскидку": ЛЦВ ідеальний в повній темряві, в лісі, при природньо низькій освітленості (похмуро, дощ), при стрільбі на бігу або з незручних положень; в разі, якщо стрілку необхідно постійно тримати приціл на краю укриття.

Ще одна властивість ЛЦВ: коли тримаєш у особи привід зі звичайною оптикою, очі прив'язані до однієї точки. У випадку з ЛЦВ кут огляду і можливість помітити те, що відбувається по сторонах - ширше.