Михайло Добкін пропонує не дати охолонути комбайнам на Харківщині

Михайло Добкін пропонує не дати охолонути комбайнам на Харківщині

Харківська область посіла друге місце за валовим збором по Україні.

Про це повідомив губернатор Харківщини Михайло Добкін на нараді з питань підведення підсумків збиральних робіт 2012 року та завдань посівної кампанії 2012-2013 років.

- Завершився дуже важливий етап – збирання ранніх зернових. Завдання, яке стояло перед усіма нами на цьому етапі, виконано. Ми планували зібрати 1,4 млн. тонн зерна, а зібрали 1,681 млн. тонн, що дало змогу посісти друге місце за валовим збором по країні. Вже сьогодні нам з вами необхідно думати про врожай наступного року – це правильно робити по гарячих слідах, коли ще не встигли охолонути комбайни, – підкреслив він у своєму вступному слові.

Як повідомляє сайт ХОДА, у нараді взяли участь голова Харківської облради Сергій Чернов, заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Віталій Панов, голови райдержадміністрацій і керівники сільгосппідприємств області.

Губернатор заявив, що необхідно вже зараз вжити ряд заходів, які забезпечать урожай 2013 року. Він висунув керівникам районів основну вимогу: персонально вникати в проблеми сільського господарства, і, користуючись знаннями, вміннями і чуттям, оцінювати ситуацію і обирати вірні рішення.

За матеріалами: сайт ХОДА