На полях Харківщини почали висівати горох (ВІДЕО)

На полях Харківщини почали висівати горох (ВІДЕО)

http://www.liveinternet.ru/

Щойно зійшов сніг та дозволила температура аграрії Лозівського району почали посівну кампанію.

Весняно-польові роботи в районі розпочалися з підживлення озимих культур, розповідає заступник голови Лозівської райдержадміністрації Оксана Заскалкіна.

За її словами, з 27 тисяч гектарів озимих на Лозівщині 65,7% підживлено, повідомляють кореспонденти ТРК Сігма. Окремі господарства, яким дозволяє техніка та ґрунт, виїхали вже сіяти. Серед перших ластівок - «Лозівський агропромтехсервіс». Робота на полях підприємства йде швидко та злагоджено. Тут висівають нут (баранячий горох).

Як розповідає Олексій Савран, головний агроном товариства, крім цієї культури, своєї черги на посів чекають ще горох, ячмінь, овес, соняшник, кукурудза та сорго.

На весняній посівній в «Лозівському агропромтехсервісі» працює 15 чоловік. Якщо погода буде сприятливою, усі роботи збираються закінчити до 1 травня, говорить Олексій Савран. Поки що природа аграріям дає надію на гарний врожай – є волога, є нормальна температура, а заморозків не очікується.

За словами заступника голови Лозівської райдержадіністрації Оксани Заскалкіної, до кінця тижня посівну повинні розпочати усі господарства району.

" width="100%" height="auto" frameborder="0" allowfullscreen="">
За матеріалами: SigmaTV