Проект «Село майбутнього» призупинено. Подробиці

Проект «Село майбутнього» призупинено. Подробиці

http://sibdepo.ru/

Харківський проект «Село майбутнього», який є частиною національного проекту «Відроджене скотарство» трансформований.

Губернатор Харківщини повідомив, що інвестор проекту чекає на державні гарантії.

– Ми зіштовхнулися з непрорахованою раніше проблемою, яка полягає у тому, що багато програм, які були у Мінагрополітики сьогодні не мають фінансування у зв’язку з відсутністю коштів. Це не перекреслює подальшу реалізацію цього проекту. Реалізація цього проекту напряму залежить від співробітництва бізнес та держави, адже це державно-приватне партнерство, а не звичайний проект, – сказав Михайло Добкін.

Він зазанчив, що зараз вносяться останні корективи в цей інвестпроект і потім він буде направлений до Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, яке внесе його на розгляд до Кабміну.

– Ми дещо трансформували проект. Ми намагаємося отримати для Мінагрополітики державні гарантії. Інвестор погодився з тим, що він поки що не отримає від держави фінансування. Більш того, він готовий профінансувати увесь проект, але він хоче бути впевнений у тому, що держава розрахується з ним максимум через три роки. У нас вже виділені земельні ділянки, підписаний, скажімо так, «джентльменський договір» з інвесторами. У них зарезервовані під цей проект кошти, – повідомив губернатор Харківщини.

Михайло Добкін підкреслив, що проект цікавий і інвесторам, і державі, адже, як ви знаєте, буде створено селекційно-генетичний центр з відтворення високопродуктивних корів, а це прорив в галузі генетики. Також успішна реалізація цього проекту в Україні дозволить вийти і на російський ринок.

Юрій Борщ

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ