Райони-рекордсмени з надоїв молока назвали на Харківщині

Райони-рекордсмени з надоїв молока назвали на Харківщині

http://sterlegrad.ru

Минулого року наш регіон досяг суттєвих здобутків у молочному скотарстві і середній надій склав 5230 кг молока від корови за рік.

За словами начальника відділу тваринництва управління тваринництва та переробної промисловості Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександра Масюка, виробництво молока підвищилося на 20%, або на 804 кг молока.

Таким чином наша область увійшла в першу п’ятірку регіонів по виробництву молока в Україні.

- На Харківщині спостерігається піднесення галузі молочного скотарства, - зазначив Олександр Масюк. - У нас два райони — Дворічанський та Красноградський, які досягли результату в отриманні 7000 кг молока від корови на рік. Але є райони, які відстають по цих показниках. Зокрема Лозівський і Богодухівський райони. Хороша тенденція зберігається і в нарощуванні поголів'я крупної рогатої худоби, яка в порівнянні з позаминулим роком збільшилася на 2500 голів тварин.

Також, за словами начальника відділу, збільшилися на 8% середньодобові прирости ваги КРС і становлять майже 500 грамів на добу. А ось у галузі свинарства не так все добре, але в зв’язку із запуском агрокомбінату “Слобожанський” справи поступово покращуються.

Ігор Тесло

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ