Рубали дерева за гроші під Харковом (ФОТО)

Рубали дерева за гроші під Харковом (ФОТО)

фото Тетяни Василець

Визначено кращого лісоруба Харківської області.

Змагання проходили у Чемужівському лісництві на Зміївщині.
Найкращим лісорубом став працівник ДП «Ізюмське лісне господарство» Сергій Домашкін.

- Для мене складним та хвилюючим завжди є найперший вид змагань. Головне розпочати. Далі сприймаю все, як звичайну роботу, - поділився враженнями переможець Сергій Домашкін.

Друге місце дісталося М. Батуріну з Гутянського лісництва, третє – В. Єрьоміну. У номінації «юніори» переміг М. Дегтярьов, який відстоював честь Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу.


- Змагання проводилися згідно з положенням про проведення міжнародних змагань вальників лісу. Усі учасники, які беруть участь у сьогоднішніх змаганнях, – професіонали. Вони мають відповідні посвідчення, видані на державному рівні, і мають повне право брати участь у змаганнях від районного масштабу до світового, - сказав начальник відділу лісового господарства Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства, головний суддя змагань Микола Любчич.

Переможці конкурсу отримали грошові винагороди: 1 місце – 14 000 грн., 2 місце – 1000 грн., 3 місце – 500 грн., за 1 місце серед юніорів – 5000 грн., а також лісорубне обладнання від спонсорів.

Довідка. Обласні змагання «Лісоруб-2013» проходять на Харківщині вшіснадцяте. За право представляти область на Всеукраїнському рівні поборолося дев’ять команд.

Фахівці демонстрували свої вміння у п’яти вправах: «Обрізка гілля», «Точне розкряжування», «Розкряжування деревини комбінованим різом», «Встановлення ланцюга та поворот шини» та «Валка лісу».  

Тетяна Василець

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ