Унікальний комплекс "Карусель" за чотири мільйони купують у господарство під Харковом

Унікальний комплекс

http://www.unibox.kiev.ua/

У Куп’янському районі підприємці найбільше інвестують у тваринницьку галузь.

Тут зосереджено кілька потужних підприємств, які займаються молочним скотарством.

– У нас на території району працюють три підприємства, які займаються тваринництвом, – повідомив голова Куп’янської райдержадміністрації Геннадій Ківшар під час скайп-марафону голів РДА. – До 1 вересня відкриється карусельний комплекс, в який за рахунок одного з господарств району було вкладено близько 4,5 млн грн. Ще одне підприємство сьогодні відновлює зруйнований м’ясокомбінат. Якщо все здійсниться так, як вони планують, додатково в Куп’янську з’явиться 240 робочих місць.

А от у Сахновщинському районі минулого року значних потрясінь зазнало свинарство. Одне з підприємств, яке утримувало близько 2 тис. свиней, вирізало все поголів’я.

– Цього року завдяки іншим сільгосппідприємствам було відновлено поголів’я. Залишилось зовсім небагато, щоб вийти на минулорічні показники, – повідомив голова Сахновщинської райдержадміністрації Віталій Яковенко.

За його словами, цього року в районі було нарощено кількість великої рогатої худоби. Валове виробництво тваринницької продукції за п’ять місяців зросло на 17 %.

Довідка. "Карусель" - це доїльний зал, в якому використовується величезна кількість технологічних рішень. "Карусель" пропонує унікальні опції доїльного залу. Перша з них - система мотивації виходу з платформи корови після того, як закінчиться доїння. Друга - відвідна автоматична лінія для того, щоб розділяти молоко за сортами.

Завдяки пульту управління, оператор може керувати будь-якою функцією платформи. Також регульовані швидкість обертання і напряму обертання платформи.

Інна Пирлик, матеріал з газети "Слобідський край" №70 від 13.06.2013

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ