Обмундирування харківським прикордонникам шиють за індивідуальним замовленням

Обмундирування харківським прикордонникам шиють за індивідуальним замовленням

Харківському прикордонному загону 4 листопада на Меморіалі Слави в Лісопарку передали третю партію теплого обмундирування.

Прикордонники, які несуть або нестимуть службу в зоні проведення АТО, отримали 307 зимових курток і 405 пар утеплених берців.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, який курирує виготовлення форми, куртки утеплені двома шарами синтепону і одним шаром шерстепону і, за оцінками фахівців, витримають морози до 30 градусів нижче нуля. Шкіряні берці, які отримали прикордонники, утеплені штучним хутром.

«Статутне взуття не має утеплення, але вперше за історію Збройних Сил України пошите взуття нового зразка, підошва цих берців проклеяна і прошита, а самі вони утеплені штучним хутром. Таке взуття витримує до 25-27 градусів морозу. Всі комплекти форми пошиті індивідуально під кожного бійця», - зазначив Віктор Кітанін.

В свою чергу, начальник Харківського прикордонного загону Олександр Крук наголосив, що вся форма пошита з урахуванням специфіки несення служби прикордонниками. За його словами, в зоні бойових дій обмундирування швидко зношується, а отримати нове за статутом бійці можуть лише через півроку. Тому, зазначив Олександр Крук, нова тепла форма допоможе витримати прикордонникам важкі польові умови.

За його словами, зараз практично половина особового складу Харківського прикордонного загону знаходиться в зоні АТО.

Нагадаємо, що форму прикордонникам шиють ув'язнені Качанівської виправної колонії та Холодногірської виправної колонії №18.