Дешеве тепло роздаватимуть до 14 грудня на Харківщині

Дешеве тепло роздаватимуть до 14 грудня на Харківщині

http://jkg-portal.com.ua

Написати заяву на отримання субсидії можна ще три дні.

Написавши заяву на отримання субсидії до 14 грудня включно, можна буде отримати пільгові умови плати комунальних платежів вже з жовтня. У тому ж випадку, якщо людина забариться, субсидія буде нараховуватися із місяця подачі заяви.

- Людина може звернутися для отримання субсидії протягом двох місяців з початку опалювального сезону. Якщо опалювальний сезон розпочався 15 жовтня, то до 14 грудня можна звернутися, і субсидія буде призначена з жовтня, тобто початку опалювального сезону, - пояснила начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Олена Захуцька.

Процедура подачі заяви не клопітка і вимагає мінімум часу. Головне, вказувати у декларації про доходи лише правду.

- Заявник має прийти у приймальню управління соціального захисту, заповнює заяву та декларацію. При собі треба мати паспорт або будь-який інший документ, які підтверджує особистість. За нашим запитом комунальні служби, підприємства надають дані про склад сім'ї, нарахування. Що стосується пенсіонерів, то ми робимо запити про розмір доходів до пенсійного фонду. Заявник же має надати довідки про доходи всіх інших зареєстрованих членів сім'ї, - пояснила процедуру подачі заяв на отримання субсидії Олена Захуцька. - Рішення про надання або ненадання субсидії приймається протягом десяти днів після подачі заяви.

Ірина Гудзь

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ