Дорогу від Харкова до Сум відремонтують у 2013 році – Михайло Добкін

Дорогу від Харкова до Сум відремонтують у 2013 році – Михайло Добкін

http://lifedon.com.ua

В наступному році у Харківській області буде відремонтована дорога в Сумському напрямку.

Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час робочої поїздки у Дергачівський район.

Він зазначив, що Сумський напрямок є важливою транспортною артерією, яка нарівні з Кримським, Російським, Донецьким і Київським напрямом робить область привабливою для бізнесу.

- У таких умовах, при розгляді місця розміщення логістичних центрів компаній, які будуть вирішувати, в якому регіоні їм вкласти гроші, буде зупинений вибір на Харківській області. Тому що при рівних умовах з Донецькою і Луганською областями, ми зможемо надати більш зручну транспортну інфраструктуру, - вважає Михайло Добкін.

Він повідомив, що ділянка дороги до Сум, яка  проходить через село Вільшани Дергачівського району, буде розширена до 12 метрів, тут будуть обладнані безпечні пішохідні переходи і приведені в порядок зупинкові павільйони.

- Це зробить дорогу більш безпечною для всіх учасників руху – і для тих, хто за кермом, і для тих, хто ходить пішки, - підсумував губернатор.

Також під час робочої поїздки до Вільшан Михайло Добкін взяв участь у відкритті місцевого Палацу культури та розповів про розробку програми відродження будинків культури і клубів на селі.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ