Доступне житло на Харківщині: витрачено півтора мільйони, укладено тридцять договорів

Доступне житло на Харківщині: витрачено півтора мільйони, укладено тридцять договорів

На реалізацію програми “Доступного житла” в Україні заплановано 200 млн грн, з них на Харківську область припадає 10 млн грн.

Про це під час прес-конференції подвідомив начальник Головного управління містобудування і архітектури ХОДА Михайло Рабінович.

За його словами, на сьогодні  шість багатоквартирних будинків пройшли всі етапи заявок, у них 594 квартири можуть бути реалізовані за цією програмою. Ці об'єкти планують здати до кінця року. Вже підписано 30 договорів, профінансовано 1 млн 541 гривня за цією програмою. При цьому гранична вартість житла для Харкова не перевищує  5 тис 363 грн за м2.

Як повідомив Михайло Рабінович, програма “Доступне житло” перейшла до другого етапу своєї реалізації. Тепер розглядається питання будівництва житла на нових майданчиках.

- У Харкові і Харківській області заявлено 16 майданчиків, які пройшли акредитацію через Мінрегіонбуд. Сьогодні говорять про появу нових проектів економічно доцільних, енергозберігаючих, це майданчики, на яких планується за рахунок бюджетів всіх рівнів — і державного і обласного - забезпечити інженерні мережі, - розповідає начальник управління.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ