Доступного житла на чотири з половиною мільйони викупили на Харківщині

Доступного житла на чотири з половиною мільйони викупили на Харківщині

Виявили бажання взяти участь у Програмі 282 осіб, укладений 21 кредитний договір на загальну суму 4 млн. 532,598 тис. грн. Для надання часткової компенсації Харківської області заплановано 60 млн. 183,4 тис. грн.

Про це повідомив сьогодні під час загальноукраїнської селекторної наради перший заступник міністра регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Олександр Аліпов, пише сайт ХОДА.

Станом на 15 серпня в Програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для будівництва доступного житла в Харківській області бере участь 7 будівельних компаній і ще 2 готують документи, кредити видають 5 банків-учасників. У Програмі беруть участь 16 житлових будинків в яких громадяни можуть придбати 1431 квартири.

На сьогоднішній день в Україні надано 236 кредитів на загальну суму 57,2 млн. грн. Серед лідерів Київська область – 82 договори, Харківська – 21, Полтавська – 13, Хмельницька – 13, повільними темпами робота іде у Дніпропетровській, Кіровоградській, Луганській і Тернопільській областях.


 

За матеріалами: сайт ХОДА