Гоптівка посилила контроль: машини скануватимуть, а шлагбауми оновлять

Гоптівка посилила контроль: машини скануватимуть, а шлагбауми оновлять

На пункті пропуску Гоптівка вже встановлено два прибори для зчитування автомобільних номерів, наступний етап - автоматичні шлагбауми.

Про це “СК” повідомив начальник Харківської обласної митниці Сергій Іванов.

Реконструкція Гоптівки, приурочена до Євро-2012, передбачала у першу чергу зміну інфраструктури. Так, на пункті пропуску встановили два зчитувальні прибори та камери відеоспостереження. Будівельні роботи зараз на завершальній стадії.

- Транспортний засіб в'їжджає. У нього зчитується номер, який автоматично потрапляє до бази даних. Ми відстежуємо всі транспортні засоби, які переміщувалися через даний пункт пропуску. У разі необхідності, ми можемо дізнатися, чи перетинало те чи інше авто кордон, - розповів Сергій Іванов.

Після завершення реконструкції Гоптівки у Харківської обласної митниці залишилося майже 2 млн грн від виділених коштів із Державного бюджету.

- За рахунок зниження цін на будівельні матеріали ми зекономили 1 млн 900 тис. грн. У нас було два варіанти: або повернути залишок до Державного бюджету, або витратити їх на покращення умов технологічного процесу. Ми обрали останнє, - сказав Сергій Іванов.

За словами митника, вже незабаром на Гоптівці з’являться автоматичні шлагбауми. Адже попередні засоби примусової зупинки дуже застарілі.

Ірина Гудзь

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ