Харківські депутати поділили гроші від “Металіста”

Харківські депутати поділили гроші від “Металіста”

http://www.sport-express.ua/

На сесії облради вирішилася доля коштів від продажу “Металіста”.

Сьогодні на позачерговій XXIV сесії Харківської обласної ради VI скликання депутати проголосували за розподілення грошей від продажу тьемаліста. Так, 400 млн грн підуть на закінчення будівництва ст. м. “Перемога”, 140 млн грн — реконструкцію Харківської обласної філармонії і 22 млн грн дістанеться Історичному музею задля створення там Музею сучасного мистецтва.

- Музей ми закінчемо. Для цього у нас вистачає коштів. Філармонію планується здати до кінця наступного року. Грошей, які сьогодні на сесії виділили депутати, достатньо, - сказав голова Харківської обласох ради Сергій Чернов. - Що стосується ст. м. “Перемога”, то чим довше триває будівництво, тим дорожче воно обходиться. Таке серйозне будівництво вимагає регулярного фінансування. Будь-яка затримка породжує складності. На сьогодні з урахуванням вже зроблених робіт за допомогою отриманих коштів є можливість здати в екслуатацію ст. м. “Перемога”.

Сергій Чернов додав, що наразі будівництво станцій метрополітену не під силу ні міському, ні обласному бюджетам. Тому керівники регіону вже неодноразове зверталися з ініціативою заснування державної програми будівництва метрополітенів у містах-мільйонниках.

- Своїми силами такі обєкти вводити та продовжувати будівництво практично неможливо, - сказав Сергій Чернов.

Ірина Гудзь

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ