Харків'яни стали менше звертатися за субсидіями на ЖКГ. Статистика

Харків'яни стали менше звертатися за субсидіями на ЖКГ. Статистика

http://www.profi-forex.org/

У червні 38 тис. сімей (3,7 % від загальної кількості сімей області) отримали державну допомогу у вигляді субсидій, у тому числі у міських поселеннях – 36,8 тис. сімей, у сільській місцевості – 1,2 тис. сімей.

Такі дані наводить Головне управління статистики у Харківській області.

Сума призначеної субсидії в середньому на одну сім’ю на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг у червні по області збільшилась у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 11,8 % і склала 97,3 грн. Найбільша сума спостерігалася у Дворічанському районі - 296 грн, найменша 57 грн – в Ізюмському.

У січні–червні призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 49,3 тис. сімей, що становило 90,6 % від загальної кількості сімей, що звернулись за субсидіями, з них у міських поселеннях – 47,5 тис. сімей, у сільській місцевості – 1,8 тис. сімей. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість сімей, яким призначено субсидії, зменшилась на 9,6 %.

Загальна сума субсидій, призначених сім’ям для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у січні–червні 2014 р., становила 6,4 млн грн, що на 0,8 млн грн менше відповідного показника 2013 р., з неї у міських поселеннях – 6,3 млн грн, у сільській місцевості – 0,1 млн грн.

За матеріалами: прес-служба Харківської облради