Хто найбільш щедрий інвестор для Харківщини. Інформація С. Авершина

Хто найбільш щедрий інвестор для Харківщини. Інформація С. Авершина

http://forexaw.com

У минулому році на Харківщину було залучено 260 млн доларів США іноземних інвестицій, більшість з яких перебуває у банківській сфері.

Найбільше інветстицій надійшло з Франції.

За словами директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Сергій Авершина, цього недостатньо, але об'єктивних причин тут вистачає з головою. Зараз у світі склалася непроста економічна ситуація, адже бізнесмени поки що не поспішають інвестувати у нові проекти. Саме тому вони шукають якомога вигідніші пропозиції з високою рентабельністю і тут у нас конкурентів вистачає.

- Тим не менш, керівництво області намітило низку заходів у цьому напрямку на поточний рік, - зазначив Сергій Авершин. - Зокрема, весною відбудеться зустріч харківської делегації з французською. Під час неї буде обговорена можливість реалізації спільних проектів на території нашої області. Французські бізнесмени мають певний інтерес у напрямку сільського господарства, яке в цій країні серйозно розвинуте. Також активно ведемо роботу в плані залучення закордонних інвестицій і з іншими світовими країнами.

Ігор Тесло

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ