Хутро та ковбаса подорожчали, а ціни на капусту і моркву упали на Харківщині

Хутро та ковбаса подорожчали, а ціни на капусту і моркву упали на Харківщині

http://fruitinfo.ru

Індекс споживчих цін по області у жовтні 2012 року становив 100,1%.

Серед продуктів харчування, ціни на які впали, - овочі, риба та продукту з риби, вирізка свиняча та яловича, рис, цукор, картопля, крупи. Незначно подешевшали макаронні вироби з м’яких сортів пшениці, напої безалкогольні, мінеральні та джерельні води, сіль, йогурт.

Проте за кг огірків, бананів, апельсинів, мандаринів, а також за шоколад, яйця, маргарин, сири м’які, здобні вироби харків'янам прийдеться платити більше. Подорожчали і соняшникова олія,, спреди, фарш курячий, сало, м'ясо копчене, солене, ковбасні вироби та їстівні субпродукти, морозиво, алкогольні напої та тютюнові вироби.

З приходом холодів зросли ціни на одяг і взуття, комунальні платежі. Тарифи на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива збільшилися через подорожчання кам’яного вугілля, будівельних матеріалів та послуг з утримання та ремонту житла.

Серед предметів домашнього вжитку, побутової техніки та поточного утримання житла ціни злетіли на товари для підтримки чистоти, меблі та предмети обстановки, килими та інші види покриттів для підлоги, електроінструменти. Водночас подешевшали деякі види побутової техніки, серветки паперові.

За матеріалами: Головного управління статистики у Харківській області