Ключі від Доступного житла у Харкові роздаватимуть в кінці року - М. Добкін (ФОТО)

Ключі від Доступного житла у Харкові роздаватимуть в кінці року - М. Добкін (ФОТО)

- Ті люди, які вирішили придбати житло в іпотеку, вже до Нового року отримають ордери та ключі від квартир у сучасному будинку, розташованому в прекрасному місці.

Про це сьогодні розказав голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін під час візиту на будівництво житлового комплексу по вулиці Дача, 55 у м. Харкові.


Комплекс "Пори року" включено в програму здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.Комплекс включає в себе шість дев'ятиповерхових будинків. Будівництво комплексу почалося у листопаді 2011 року. Термін будівництва - 16 місяців. За 12 місців побудували і здаватимуть в експлуатацію два будинки. У цих двох будинках 228 квартир загальною площею майже 16 тис. м2. З них однокімнатних квартир - 151 (загальна площа - від 39,5 до 44 м2), двокімнатних - 68 (загальна площа - від 59 до 65 м2), трикімнатних - 9 (загальна площа - від 90 до 97 м2). Всього в комплексі з шести будинків  520 квартир, іх здадуть наступного року.

Ірина Гудзь

 

 

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ