Лозівський ковальсько-механічний завод очікує велике замовлення у 2013 році

Лозівський ковальсько-механічний завод очікує велике замовлення у 2013 році

http://www.upec.ua

В цьому році Лозівський ковальсько-механічний завод налагодив виробництво нової техніки для сільського господарства.

Як повідомив директор з виробництва сільгосптехніки заводу Віктор Кучеренко, зараз завод виготовляє 21 найменування причіпної сільгосптехніки для обробки ґрунту.

- Випустили у цьому році і зараз знаходиться на випробуваннях сіялка прямого посіву, до неї ж прилаштований бункер на 5-10 кг, - говорить Віктор Кучеренко. -  В цьому році опанували культиватор передпосівної обробки, він проходив випробування на сільгосппідприємствах Лозівського району.

Також він повідомив, що техніка ЛКМЗ реалізується на ринку Росії, Казахстану, Прибалтики, і завод планує розширяти ринки збуту.

- Ми чекаємо замовлень з інших країн, - говорить Віктор Кучеренко, - зараз директор агродивізіону знаходиться у Казахстані, це дуже великий ринок, адже там степи безмежні.

За словами Кучеренка, обсяг виробництва сільгосптехніки ЛКМЗ у 2012 році склав 55 млн грн. Завод виготовляє культиватори, борони, сіялки, а також корпуси для машин спеціальної техніки, тракторокомплекти, гарячу штамповку і мости для дорожньої і спеціальної техніки.

Тамара Кіч

 

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ