Мільйон гривень хоче заробити Фонд держмайна на продажу складів під Харковом

21 грудня заплановано проведення аукціону з продажу об’єктів малої приватизації групи А:

1. Назва об’єкта: комплекс нежитлових будівель (разом із земельною ділянкою), а саме: три склади загальною площею 441,0 кв. м кожний та котельна загальною площею 54,9 кв. м.

Об’єкт знаходиться на балансі Спеціалізованого управління з ремонту засобів автоматизації і систем управління «Орггазремавтоматика», за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Павлова академіка, 3/1.

Відомості про об’єкт: одноповерхові окремо розташовані склади (3 одиниці), 1984 року побудови, матеріал стін – металеве оцинковане залізо, будівля котельні з цегли. Склади передані в оренду, договір оренди діє до 26.12.2012.

Відомості про земельну ділянку: загальна площа земельної ділянки 0,9563 га, цільове призначення – для здійснення виробничої діяльності.

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 759 060 грн.

2. Назва об’єкта: нежитлові підвальні приміщення загальною площею 246,9 кв.м, що знаходяться за адресою: м. Харків, вул. Довгалівська (Довгалівського), 27.

Відомості про об’єкт: нежитлові підвальні приміщення (колишній об’єкт ЦО) 1975 року побудови, висота стелі 3,3 м.

Відомості про земельну ділянку: Земельна ділянка окремо не виділена. Питання землекористування покупець вирішує самостійно.

 Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 116 640 грн.

За матеріалами: сайт ФДМУ
Автор: Менеджер сайта