На Куп'янському ливарному заводі планують створити понад дев'ятсот робочих місць

На Куп'янському ливарному заводі планують створити понад дев'ятсот робочих місць

http://vkurse.ua

Про досягнення в еокономічному розвитку Куп'янська розповів в інтерв'ю СК мер міста Володимир Демченко.

– Володимире Володимировичу, що було зроблено за ці два роки,  перш за все, у сфері економіки?

– Від нас, від влади, залежить створення сприятливих умов для бізнесу. Саме на це спрямовано рішення депутатів про надання земельної ділянки, місця під кіоски. Оформлення документів тепер займає всього два тижні і коштує близько 300–400 гривень. Для порівняння, раніше це коштувало п’ять-шість тисяч.

Ми провели реформування центрального міського ринку – він тепер комунальний. Замінили контейнери на нормальні павільйони, створили належні умови і для працівників, і для покупців.

Збільшуються потужності підприємств. Так, в Українській східній рибній компанії було 200 робочих місць, а стало 500. На хлібозаводі було 300 робочих місць, зараз – 600. Нарощуються обсяги виробництва на таких підприємствах, як «Бел-Гер», «Куп’янська друкарня», «Корал-Декор» та інші.

Взяти цукрозавод. Так, самого заводу немає. Але на його території зараз розмістилося підприємство з виготовлення вапна. Відкрито підприємство з автоперевезень. Тут транспорт проходить необхідну технічну перевірку, і водії теж перевіряються перед виходом на маршрут. Частина  будівель сьогодні переобладнується  на облаштування заводу з виготовлення металопластикових вікон. На ньому теж працюють близько 50 осіб.

Щодо планів на майбутнє, то є пропозиції від Віктора Остапчука (який наприкінці жовтня в нашому окрузі переміг на виборах до Верховної Ради) збільшити потужність Куп’янського ливарного заводу. Той цех, який існує сьогодні, працює, умовно кажучи, тільки на 10 %. Ми плануємо залучити інвесторів. Хочемо, щоб цех мав постійні замовлення, виготовляв певні деталі для залізниці. Якщо завантажити його на повну потужність, то в цеху працюватимуть не 30 чоловік, а тисяча.

Ольга Тараб, матеріал з газети "Слобідський край" №143 від 29.11.2012

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ