НАК "Нафтогаз" газифікує три села у райраді Харківщини

НАК

http://poltava.infomagic.ru/

Газ підведуть до будинків у селах Жовтневе, Карасівка та Чорноглазівка. що у Золочівському районі.

Зараз районна влада очікує надходження коштів від НАК “Нафтогаз України”. 

- Проектно-кошторисна документація уже виготовлена, договір з НАК “Нафтогаз України” уже підписаний, сьогодні деякі перші кошти уже надійшли, тому, я сподіваюся, що у наступному році ми в обов'язковому порядку газифікуємо ці населені пункти, - повідомив голова Золочівської РДА Ігор Горішний.

Він додав, що зараз у районі також продовжують роботу по залученню коштів і виконання проектно-кошторисної документації на газифікацію ще кількох сіл — Рясного, Писарівки, Малижиного, Леміщиного, Цапівки.

- На сьогодні поки нема впевненості в тому, що ці села будуть на 100 % газифіковані в 2013 році, - сказав Ігор Горішний.

За словами голови РДА, 32  (58 %) населених пунктів району газифіковано. До газу підключено 7293 домоволодінь (всього в районі близько 11 тис домоволодінь).

Ігор Горішний також розповів, що планується зробити на Золочівщині у наступному році.

- Наступного року ми залишаємо такі напрямки роботи розвитку району, як відкриття дитячих садків, ремонт приміщень загально-освітніх шкіл, продовжуватимемо робити ремонт у приміщенні центральної районної лікарні, - повідомив голова РДА.

Інна Пирлик

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ