Економіка

Фото: із соціальної мережі Фото: із соціальної мережі

На скільки зросла середня зарплата в Харківській області

  • 21.09.2017 | 12:43

Середньмісячна зарплата порівняно з показниками відповідного періоду минулого року зросла на 38,8 % та складає 5910 гривень.

Такі дані навів директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага в ході засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради 20 вересня.

«Реалізація заходів, які вживаються обласною державною адміністрацією, сприяла тому, що середньомісячна заробітна плата в області за січень-липень 2017 року зросла до відповідного періоду минулого року на 38,8 % та склала 5910 грн, - відзначив він у своїй доповіді. - Усе більше людей отримують високі зарплати: за даними Держслужби статистики, у червні 2017 року понад 5000 грн отримала майже половина працівників, у 2,3 раза зросла кількість працівників підприємств, охоплених статистичним спостереженням, яким заробітна плата у червні поточного року нараховувалась у розмірі понад 10 тис. грн».

Чи перевірять дитячі табори Харківщини після трагедії в Одесі 

Заступник начальника ГУ Державної служби з питань праці в Харківській області Олена Петренко відзначила, що в області відпрацьовано алгоритм боротьби з тіньовою зайнятістю та зарплатами «у конвертах», виявлення неоформлених працівників під час проведення планових перевірок, який дає певні результати.

«За період із січня по серпень поточного року Управлінням на підприємствах Харківщини виявлено понад 90 таких працівників. За фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) на підприємства накладено штрафів на 3,8 млн грн», - повідомила Олена Петренко.

Вона також зазначила, що відповідно до ст. 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органам місцевого самоврядування делеговано повноваження зі здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці. З метою їх реалізації в області проводять навчання представників органів місцевого самоврядування, відповідальних за певний напрям роботи.

Микола Мельник

Loading...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі, що містять нецензурну лексику, особисті образи і рекламу, можуть бути видалені модератором

Усього коментарів: 0

Сортування по датi

Новий користувач

Створивши обліковий запис на нашому сайті, ви зможете залишати коментарі та багато іншого.

Нiк (Iм`я):
Пароль:
Поштова адреса:
Коментар:
Захисний код::
   Captcha
   
Зареєстровані користувачі

Якщо у вас вже є обліковий запис на нашому сайті, будь ласка, авторизуйтесь.

Поштова адреса:
Пароль:

Питання дня

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online