Нелегальний швейний цех та молодика бізнесмена затримали у Харкові

Нелегальний швейний цех та молодика бізнесмена затримали у Харкові

http://rada.com.ua/

Власником нелегального швейного цеху виявився 28-річний бізнесмен.

Як повідомляє Міндоходів і зборів, у Харкові накрили нелегальний швейних цех, де понад 25 працівників отримували зарплату “у конвертах”. На момент перевірки, 28-річний бізнесмен як раз збирався виплачувати «чорну» заробітну плату своїм підлеглим. Опитуючи робітників «швейки», фахівцями оперативного управління області  було з’ясовано, що усі працюючі - офіційно не оформлені.

Під час подальшого проведення обшуку  швейних приміщень були встановлені майже 50  різноманітних станків для виготовлення взуття орієнтовною вартістю понад 300 тис. грн. Окрім того, працівниками ОУ ГУ Міндоходів у Харківській області під час обстеження складських приміщень була встановлена готова продукція з різноманітними фасонами взуття.

 «За результатами проведеного обшуку у приміщеннях швейного виробництва було виявлено понад 500 пар взуття на загальну орієнтовну ринкову вартість понад 200 тис. гривень, грошові кошти на загальну суму 48 тис. гривень, чорнова  документація, комп’ютерна техніка, - повідомив начальник ОУ ГУ Міндоходів у Харківській області Олег Нарійчук. - За даним фактом триває досудове слідство у рамках кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 212 КК України».

За матеріалами: Міндоходів у Харківській області