Податкова зловила на Харківщині п'ять компаній, що незаконно імпортували товари

Податкова зловила на Харківщині п'ять компаній, що незаконно імпортували товари

http://kaliningradtoday.ru

Обласна податкова разом із митною службою виявила схеми незаконного імпорту на територію Харківщини товарів по штучно занижених цінам, - повідомляє ДПС у Харківській області.

- Останнім часом все частіше використовуються схеми ухилення від сплати податків при здійсненні зовнішньо економічних операцій. Вони постійно модернізуються та вдосконалюються, і податкова служба не стоїть осторонь. На сьогоднішній день спільно із митною службою розроблено план заходів з відпрацювання підприємств що здійснюють зовнішньо економічні операції та використовують тіньові схеми. В якості прикладу можна сказати, що вже анульовано 5 акредитацій підприємств на митниці, і тепер ці тіньові підприємці не можуть надалі вести незаконну діяльність. Робота в цьому напрямку триває, - сказав майора податкової міліції, начальника відділу УПМ ДПС у Харківській області Олександр Ошеров.

Як повідомляють у ДПС Харківської області, лише продовж січня-серпня 2012 року до регіону було ввезено товарів на суму понад 11 млрд. грн.

За матеріалами: ДПС у Харківській області