Провідні ІТ-компанії зберуться у Харкові на форум

Провідні ІТ-компанії зберуться у Харкові на форум

28 листопада в конференц-залах харківського готелю «Superior Golf & Spa Resort» триватиме Міжнародний форум «Kharkiv-IT».

Мета Форуму: демонстрація інтелектуального потенціалу харківських IT-компаній, залучення зарубіжних замовників аутсорсингу, виявлення команд фахівців, здатних самостійно вести розробку IT-продуктів і створювати StartUp, залучення інвесторів для втілення високоприбуткових інноваційних проектів, які стануть переможцями в 12 номінаціях конкурсу «IT-Kharkiv»:

* Кращий проект у сфері мобільних додатків;

* Кращий проект у сфері хмарних обчислень;

* Кращий проект у сфері програмно-апаратних комплексів систем автоматизації та робототехніки;

* Кращий проект у сфері систем навчання;

* Кращий проект у сфері геоінформаційних систем та інформаційного забезпечення транспорту;

* Кращий проект у сфері WEB Х.0, електронної комерції та електронного документообігу;

* Кращий проект у сфері IT-безпеки;

* Кращий проект у сфері IT-охорони здоров'я;

* Кращий проект у сфері ігрової індустрії ;

* Кращий проект у сфері розпізнавання , обробки , відтворення тексто-графічних і аудіо-візуальних даних;

* Кращий проект у сфері інструментальних засобів розробки програмного забезпечення і систем;

* Кращий проект у сфері інформаційно-телекомунікаційних систем.

Конкурс інноваційних проектів «IT-Kharkiv» викликав значний інтерес не тільки у фрілансерів і StartUp-команд харківських ВУЗів, але й великих IT-компаній, що бажають продемонструвати наявні напрацювання та перспективні ідеї. На конкурс було подано 263 проекти, з яких експертною радою були відібрані 137 для участі у фінальному етапі та підготовки яскравих 5-ти хвилинних презентацій.

12 груп експертів – професіоналів у відповідних напрямках IT-бізнесу оцінять створені презентації та відберуть у кожній з 12 номінацій по 3 найкращі проекти, які й будуть продемонстровані 28 листопада «бізнес-ангелам», представникам венчурних фондів та IT-компаній, зацікавлених у пошуку нових талантів.

Крім визначення проектів-переможців спеціальним журі з представників всесвітньо відомих IT-компаній, на форумі будуть проведені панельні дискусії : «Як задовольнити потреби IТ-бізнесу у висококваліфікованих кадрах?» і «Участь підприємств Кластера інформаційно-комунікаційних технологій у проекті «Smart Region».

Після панельних дискусій будуть організовані персональні ділові переговори фіналістів конкурсу з потенційними інвесторами.

Завершить програму фуршет, під час якого також можна буде налагодити безпосередні контакти з авторами проектів і топ-менеджерами всесвітньо відомих компаній, що стали співорганізаторами, спонсорами та партнерами Форуму, серед яких: GlobalLogic, NIX Solutions, TeamDev, Institute of Information Technology, ProfITsoft, Institute of Laser Technology, Kharkiv National University of Radio Electronics, аудиторська-консалтингова компанія E&Y.

Бажаючих взяти участь у Міжнародному форумі «Kharkiv-IT» запрошуємо оформити заявку на сайті www.kharkiv-it.com.ua.

Форум відбудеться за ініціативи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації та Координаційної ради кластеру інформаційно-комунікаційних технологій.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ