ЕкономікаРобочі місця нададуть мешканцям Харківщини спиртзавод та елеватор

  • 23.07.2012 | 14:46

У цьому році два цукрозаводи на Золочивщині призупинили свою діяльність, а відтак, працівники цих підприємств залишився без роботи.

Причини для таких кардинальних дій у керівників цукрозаводів можуть бути різними. Приміром, у Конгресівці Золочівського району в минулому році спрацювали собі на збиток: переробивши до 30000 тонн цукросировини, не дорахувалися 10 млн грн і тому були змушеними призупинити виробництво.

– Ми разом із власниками цього цукрозаводу шукаємо вихід із цієї ситуації, враховуючи інтереси всіх сторін, – розповідає голова Золочівської райдержадміністрації Ігор Горішній.
– Для нас тут на першому місці стоїть зайнятість населення, а тому обов’язково знайдемо порозуміння, тим паче, що зараз підприємство переймається будівництвом потужного елеватора в Олександрівці, що дасть змогу створити нові робочі місця. Тож сподіватимемося на те, що й цукрозавод робитиме й далі.

Ігор Горішній також розповів, що протягом кількох років проблемним залишалося державне підприємство «Івашківський спиртозавод», адже він також призупинив свою діяльність, і сотні людей залишилися без роботи. Але зараз ситуація докорінно змінилася, і незабаром тут розпочнуть виробляти біоетанол.

Узагалі, за словами голови райдержадміністрації, на Золочивщині проводиться активна робота стосовно створення нових робочих місць. Так, у минулому році їх було створено 353, що на 7 % більше, ніж за відповідний період 2010 року (330 нових робочих місць). І в поточному році є всі підстави для покращення цих показників.

Ігор Тесло, матеріал з газети "Слобідський край" №87 від 21.07.2012

За матеріалами: SLK

Loading...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі, що містять нецензурну лексику, особисті образи і рекламу, можуть бути видалені модератором

Усього коментарів: 0

Сортування по датi

Новий користувач

Створивши обліковий запис на нашому сайті, ви зможете залишати коментарі та багато іншого.

Нiк (Iм`я):
Пароль:
Поштова адреса:
Коментар:
Захисний код::
   Captcha
   
Зареєстровані користувачі

Якщо у вас вже є обліковий запис на нашому сайті, будь ласка, авторизуйтесь.

Поштова адреса:
Пароль:
 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online