Щоб сісти у поїзд, треба показати паспорт провіднику - Мінінфраструктури

Щоб сісти у поїзд, треба показати паспорт провіднику - Мінінфраструктури

http://www.ridus.ru

У касі залізниці достатньо назвати своє ім'я і прізвище, а при посадці - пред'явити паспорт.

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України, вже незабаром продавати квитки у касах залізниці знову будуть без паспортів.

Достатньо буде лише назвати своє прізвище та ім'я, а при посадці на поїзд показати паспорт чи інший документ, що підтверджує його особу (тимчасове посвідченнягромадянина України, паспорт для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи моряка, проїзного документа дитини, свідоцтва про народження дитини або інших документів, що посвідчують особу та мають інформацію про дату народження дитини, військового квитка, посвідчення водія, студентського квитка).

Для пільговиків обов'язковим залишиться пред'явлення у касі оригіналів документів, що підтверджують право безоплатного чи пільгового проїзду. У квитку буде зазначино імя, прізвище, а також номер пільгового документа.

Переоформити проїзний документ зі зміною прізвища та імені пасажира буде неможливо.

Нові правила набудуть чингості після вступу у дію проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом» та наказ Мінінфраструктури «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України».