Стадіон «Металіст» продаватимуть за $70 мільйонів

Стадіон «Металіст» продаватимуть за $70 мільйонів

http://sport-xl.net

Необхідний пакет документів для продажу стадіону «Металіст» буде зібрано у третьому кварталі 2013 року. Тоді ж питання про конкурсний продаж стадіону буде винесено на сесію обласної ради.

Як повідомив журналістам голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, він уже зустрівся із новим власником стадіону Сергієм Курченком і обговорив із ним питання, пов'язані з продажем «Металіста».

- Депутати обласної ради вибрали керівником ОСК «Металіст» Романа Пеца. Він готує все, щоб обласне комунальне підприємство не було філіалом футбольного клубу, а було самостійним підприємством, яке керує обласною власністю - стадіоном «Металіст», - зазначив губернатор.

Він також повідомив, що зараз на підприємстві працює аудит, який з'ясовує загальний стан справ. Найближчим часом губернатор зустрінеться з генеральним директором футбольного клубу «Металіст» Сергієм Воліком, і ми обговорить нову систему взаємовідносин із спільного використання стадіону.

- Приблизно у третьому кварталі 2013 року ми завершимо збирати необхідний пакет документів, щоб запропонувати депутатам обласної ради винести головну спортивну арену Харкова на конкурс по реалізації. Навряд чи буде два покупця. Після того, як буде прийняте рішення, буде запрошений незалежний оцінювач, який оцінить частину стадіону, що фінансувалась із державного бюджету, обласного і харківського міського, а також залишкову балансову вартість стадіону, яка була до початку реконструкції.

На думку губернатора, загальна вартість стадіону складе приблизно $70 млн, еквівалент 560-562 млн грн. Після продажу губернатор збирається звернутися до президента України з проханням, щоб ця сума повністю була спрямована на реалізацію важливих для Харківської області інфраструктурних, соціальних і гуманітарних проектів.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ