Стартова зарплата на Турбоатомі для молоді - від 2500 грн

Стартова зарплата на Турбоатомі для молоді - від 2500 грн

http://smiua.net/

На Харківщині ведеться активна робота з реалізації соціальних ініціатив Президента України з надання молодим фахівцям першого робочого місця.

Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков. Одним з успішних прикладів проведення такої роботи є ВАТ «Турбоатом».

«Колектив заводу «Турбоатом» за останні 5 років омолодився на 3,1 року. Більше 20% працівників заводу - молоді люди у віці від 18 до 28 років. Щорічно на підприємстві навчається і підвищує кваліфікацію 650-700 осіб. З метою закріплення молодих фахівців і робітників на виробництві в «Турбоатомі» розроблено та діє положення про оплату праці молодих спеціалістів, на підставі якої сплачуються цільові щомісячні виплати у розмірі до 30% середньої зарплати молодих спеціалістів, і положення про організацію наставництва та стажування молодих працівників і спеціалістів. Стартова заробітна плата молодих фахівців в середньому становить 2500-2800 грн. Доплата наставникам, які навчають молодих фахівців паралельно з виконанням своїх трудових обов'язків, становить 20% від окладу», - сказав Андрій Моченков.

За матеріалами: сайт ХОДА