Укртелеком підвищує тарифи на телефонні розмови на десять відсотків

Укртелеком підвищує тарифи на телефонні розмови на десять відсотків

Розмови по стаціонарному телефону подорожчають з 1 липня. І це не все. Другий етап подорожчання уже у листопаді.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації, прийняла рішення про підвищення граничних тарифів на користування основним телефонним апаратом у містах для населення і бюджетних абонентів на 10%: без погодинної оплати - на 2,48 грн., З погодинною - на 2,24 грн, повідомляє ЛігаНовини.

У
сільській місцевості тарифи для населення на цю послугу також будуть підвищені на 10%: без погодинної оплати - на 1,36 грн. без ПДВ, з погодинною оплатою - на 1,18 грн. без ПДВ.

Для небюджетних юросіб в містах вартість користування стаціонарним телефоном зросте на 5%, або на 1,86 грн. без погодинної оплати, і на 10%, або 3,22 грн. - З погодинною оплатою.

Комісія розраховує на набуття чинності нових тарифів з 1 липня. Вона вже направила своє рішення на реєстрацію в Мін'юст.

Згідно з повідомленням, з 1 листопада має послідувати нове підвищення тарифів. При цьому в повідомленні йдеться лише про збільшення тарифів на користування телефоном в сільській місцевості ще на 10%.

НКРСІ підкреслює, що одночасно вже на першому етапі зменшується розмір плати за встановлення телефону на 30% - до 70 грн., А для юросіб - на 60%, до 100 грн.

За матеріалами: ЛігаНовини