Укрзалізниця нагадала людям Добкіна про борги

Укрзалізниця нагадала людям Добкіна про борги

http://ua.comments.ua/

ХОДА заборгувала Укрзалізниці за 6 місяців 16,1 млн грн.

Як передає прес-служба Укрзалізниці, з початку року мешканцям Харківщини було надано послуг із перевезення за пільговими тарифами на 22 млн грн. ХОДА ж відшкодувала Південній залізниці лише 5,9 млн грн., або 26,8%.

Загальна заборгованість обласних держадміністрацій перед залізницями лише за надані послуги з перевезення пільгових категорій громадян складає понад 85 млн грн. З цих грошей заборгованість за перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні з січня по червень 2013 року складає 85,2 млн грн. Зокрема, залізниці України перевезли пільгових категорій пасажирів на 159,5 млн грн., а компенсації від обласних адміністрацій отримано 74,3 млн грн., або 46,6% від суми, яка підлягає компенсації.

Найбільша заборгованість у мегаполісів: Києва, Київської області та Харкова, Харківської області. На сьогодні жодна з областей не розрахувалася повністю. Найбільший рівень розрахунків за перевезення пільговиків, 97% у Чернівецької області, 91,3% компенсувала Кіровоградська, 85,8% – Рівненська, Полтавська – 86,9%, Івано-Франківська області – 80,1%.

За матеріалами: прес-служби Укрзалізниці