Унікальний харківський проект "Технополіс П'ятихатки" планують окупити за вісім років

Унікальний харківський проект

http://www.bagnet.org

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив Директор ДП «Національний проект «Місто майбутнього» Андрій Стефанович.

За його словами на першому етапі реалізації проекту з держбюджету буде виділено близько 68 млн доларів на будівництво бізнес-центру, іншої інфраструктури, підведення усіх комунікацій. Загальна вартість проекту - 250-300 млн доларів.

- Цей проект унікальний тим, що він створює нову якість на старій структурі. В Харкові існують ексклюзивні виші ядерної фізики, твердого тіла. Вони на сьогодні не можуть в силу різних причин реалізувати свій продукт. Основна філософія технополісу — допомогти їм реалізувати свою продукцію, залучити інвесторів. За попередніми підрахунками терміни окупності 6-8 років. Держава бере на себе перший етап фінансування цього проекту, щоб показати, що воно гарантує його подальше майбутнє, - сказав Андрій Стефанович.

Він також додав, що максимальне державні кошти будуть залучені максимум на рівні 25-30%, решту повинен надати інвестор.

Прес-конференція відбулась в рамках Міжрегіональної інвестиційної конференції «Шляхи реалізації інвестиційного потенціалу України», яка зараз проходить у Харкові.

 Юрій Борщ

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ