Відомий мобільний оператор пішов з українського ринку

Відомий мобільний оператор пішов з українського ринку

http://tsn.ua/

“Голден Телеком” припинив своє існування.

ТОВ “Голден Телеком” з 4 вересня 2013 перестане надавати послуги мобільного зв'язку, - передає КомпаньоН. Причини такого рішення пояснюються тим, що архітектура та інфраструктура мережі мобільного зв'язку є дуже складними для модернізації, а тому не оператор не може запропонувати своїм споживачам всього спектру послуг.

«Тому, з метою поліпшення якості обслуговування абонентів, у процесі об'єднання телеком-активів компаній міжнародної групи Vimpelcom в Україну, відносно невеликій кількості абонентів мобільного зв'язку" Голден Телеком "запропоновано перейти на обслуговування в мережу" Київстар ", яка технічно більш сучасна, постійно модернізується ", - зазначили в прес-службі компанії.
“Голден Телеком” продовжить існувати як юридична особа і збереже відповідальність перед контрагентами та партнерами, а також продовжить надання послуг фіксованого зв'язку.

За даними "Київстару", зараз "Голден Телеком" обслуговує близько 10 тис. абонентів мобільного зв'язку. Їм пропонується переукласти договори з "Київстаром", які мають на увазі заміну SIM-карти і телефонного номера. Для зручності абонентів оператор до 4 вересня надасть безкоштовно послугу переадресації викликів з номера з кодом "039" на обраний номер в мережі "Київстар", а також пакет з 1 тис. SMS без справляння плати. Абоненти "Голдена" отримають доступ до всіх послуг, що надаються абонентам "Київстару", які раніше їм не були доступні.

Раніше послуги мобільного зв'язку припинили надавати "Українські радіосистеми», які також входили українську бізнес-одиницю Vimpelcom Ltd.

За матеріалами: КомпаньоН