Як оцінюють землі Харківщини. Інформація Держземагентства

Як оцінюють землі Харківщини. Інформація Держземагентства

http://e-crimea.info

На Харківщині належними темпами впроваджується обласна програма “Раціональне використання та охорони земель на 2011-2015 роки” і в цьому році на виконання нормативної грошової оцінки земель населених пунктів області виділяється 2 млн 914 тис. грн.

Як розповів заступник начальника Головного управління Держземагенства у Харківській області Василь Саранча, в регіоні із 1756 населених пунктів грошова оцінка земель проведена в 1583. У минулому році технічну документацію на нормативну грошову оцінку виготовлено в 1160 населених пунктах, з яких в 431 - первинну, а в 729 - повторну, що складає 100% від річного плану. 

- У цьому році нам слід провести первинну нормативну оцінку земель у 173 населених пунктах, а повторну в 87 населених пунктах, - зазначив Василь Саранча. - У 226 населених пунктах ці роботи проводитимуться за кошт обласного бюджету, а в 34 — фінансування проводитиметься за рахунок коштів місцевих рад. Хотілося б звернутися до органів місцевого самоврядування на місцях, аби вони якомога швидше прийняли на сесіях відповідні рішення стосовно виконання нормативної грошової оцінки земель населених пунктів області.

Ігор Тесло

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ