Залізничний вокзал реконструювали у Ізюмі

Залізничний вокзал реконструювали у Ізюмі

http://railway.in.ua

20 жовтня після реконструкції Південна залізниця відкрила вокзал у Ізюмі.

За інформацією прес-служби Південної залізниці, будівлю вокзалу зводили 50 років тому, у 1950. З того часу від станції залишився лише фундамент і частина стін.

Ремонт розпочався на початку серпня. Будівельники провели перепланування внутрішніх приміщень, замінили системи опалення, водопостачання і водовідведення, встановленна система кондиціювання і вентиляції. Вдалося також зберегти та відреставрувати оригінальне ліплення.
Зараз на вокзалі працюють два зали очікування (у тому числі підвищеної комфортності), кімната для пасажирів із дітьми, кімната відпочинку для людей з обмеженими фізичними можливостями, двомісний міні-готель, сім санітарних блоків, медпункт, кімната міліції.

- Південна залізниця ніколи не проводила безликий “євроремонт”. Усі наші вокзали, у тому числі реконструйовані вокзальні комплекси на станціях харків-Балашовський, Красноград, Сахновщина, селещина, Кегичівка, орелька, сберегли свої історичні архітектурні “родзинки”, - сказав начальник Південної залізниці Віктор Остапчук.

За матеріалами: прес-служби Південної залізниці