Замість індустріального парку "Рогань" розвиватимуть інші проекти - С. Авершин

Замість індустріального парку

http://dozor.kharkov.ua

Директор Департаменту економіки і міжнародних відносин облдержадміністрації Сергій Авершин зазначив, що велика увага приділятиметься створенню індустріальних парків в регіоні.

За його словами, вже вийшов Закон України “Про індустріальні парки”, який описує те, що таке індустріальний парк, якими характеристиками він повинен володіти і які завдання має вирішувати. Відтак, створення індустріальних парків - хороша можливість для економічного розвитку певних районів.

- Зараз у нас є проекти по Чугуївському, Первомайському районах, в Дергачівському районі, у Харкові зі створення нових індустріальних парків та майданчиків для виробників, - підкреслив Сергій Авершин. - Для того щоб вони були привабливими для бізнесменів слід побудувати повну інфраструктуру. А це і належні дороги, водопостачання, газифікація тощо. Лише в цьому випадку можна розраховувати на успішність проектів.

Щодо роботи індустріального парку “Рогань”, Сергій Авершин зазначив, що комунальне підприємство було свого часу створено штучно.

- Зараз інвестиційна привабливість даного району не потребує будівництва тут індустріального парку. Тим не менш, це підприємство залишиться та займатиметься реалізацією проектів, але від територіальної прив'язки ми поки відмовляємося, - пояснив диретор Департаменту.

Ігор Тесло

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ