Заступник Добкіна розповів, як вибачався перед підприємцями

Заступник Добкіна розповів, як вибачався перед підприємцями

http://kharkov.comments.ua/

Під час зустрічі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, заступника голови облдержадміністрації Юрія Сапронова з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні паном Пітером Яном Волтерсом і бізнесменами цієї країни було презентовано нові можливості регіону в інвестиційній діяльності.

Як розповів Юрій Сапронов, зараз не варто порівнювати можливості області в роботі з зарубіжними інвесторами з минулими роками.

- Коли мене призначили на цю посаду, відразу ж вирішив поспілкуватися із зарубіжними інвесторами, що працюють в області, - розповів Юрій Сапронов. - Першим відвідав потужне підприємство ЗАТ “Філіп Морріс Україна” і відразу ж вибачився за попередників, які оформлювали різні дозволи та документи на протязі 427 днів! Але мене чемно поправили і сказали, що це зайняло 430 днів. Ось тоді і отримав повне уявлення, як роблять інвестори в нашій області.

Зараз, за словами Юрія Сапронова, ситуація докорінно змінилася. Зокрема, нідерландські бізнесмени можуть поспілкуватися з колегами з компанії “Шелл”, які їм розкажуть, як їм працюється. Незважаючи на специфічний вид бізнесу, який потребує набагато більше дозволів і документації, компанія приступила до робіт у вересні минулого року, а робота ця почалася в квітні 2012 року.

Ігор Тесло

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ