На газифікацію від НАК “Нафтогаз України” Харківська область отримає понад сто сімдесят мільйонів

На газифікацію від НАК “Нафтогаз України” Харківська область отримає понад сто сімдесят мільйонів

Перед підписанням договору між Харківською областю і НАК “Нафтогаз України” узгоджено останні формальності. Про це під час прес-конференції заявив губернатор Харківської області Михайло Добкін.

Він зазначив, що договір буде складатися з двох частин на загальну суму 175 млн грн. З них 125 млн грн буде виділено на газифікацію в 2012 році, і 50 млн — на рішення соціальних проблем регіону.

- Я свій підпис поставив, і в телефонному режимі з головою «Нафтогазу» Євгеном Бакуліним все обговорив. Днями вони отримають на руки свій екземпляр договору і підпишуть його, і тоді ми формально будемо говорити про те, що всі процедури були виконані, і наш регіон отримав чергові 175 млн. грн. від НАК «Нафтогаз України» на рішення наболілих питань, - підкреслив Михайло Добкін.

За словами губернатора, в минулому році ця сума становила 150 млн. грн., з яких було освоєно 99 млн. грн.

- Через погодні умови і закінчення року, яке завжди пов'язане з дефіцитом коштів, 51 млн. грн. надійшли тільки в цьому році, і всі об'єкти, які за цей рахунок повинні були бути газифіковані в 2011 році, будуть завершені в цьому, - додав Михайло Добкін.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ