Села на Харківщині газифікуватимуть так само, як львівські - В. Дулуб

Села на Харківщині газифікуватимуть так само, як львівські - В. Дулуб

http://www.astrg.ru

ХОДА розробляє програму, в рамках якої жителям області надаватимуться пільгові кредити під 3 % річних на виконання робіт з газифікації власного житла.

Про це повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.

За його інформацією, на сьогодні активність жителів в питанні газифікації приватних домоволодінь невисока, враховуючи високу вартість робіт – від 4 до 7 тис. грн. з урахуванням матеріалів і устаткування.

За словами Валентина Дулуба, в селах, де ведуться роботи з будівництва підвідних та вуличних газопроводів, кількість бажаючих газифікувати свої домоволодіння складає від 10% до 30%, повідомляє прес-служба ХОДА.

- З метою допомоги населенню обласна державна адміністрація розробляє програму, в рамках якої жителям області надаватимуться пільгові кредити на виконання робіт з газифікації власного житла. Цей досвід успішно пройшов апробацію у Львівській області і дуже добре себе зарекомендував, тому було ухвалено рішення впровадити його на Харківщині. Вже в наступному місяці ця програма буде затверджена, можна буде брати кредити і з їх допомогою розраховуватися за підведення газу в особисті домоволодіння і купівлю устаткування, – заявив перший заступник губернатора.

Також він повідомив, що сьогодні вже діє Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, який дає кредити на газифікацію житла під 3% річних (Держпром, 1 під'їзд, 5 поверх, тел. 705-19-66).

За матеріалами: сайт ХОДА