Станцію переливання крові відкриють у райцентрі на Харківщині (ВІДЕО)

Станцію переливання крові відкриють у райцентрі на Харківщині (ВІДЕО)

http://cxid.info

У Лозовій невдовзі планують відкрити ряд медичних закладів.

Першою відкриють муніципальну аптеку — вона надаватиме ліки пільговикам. За нею — філію обласної станції переливання крові, повідомляють кореспонденти ТРК Сігма. 

Понад рік депутат Харківської облради Олександр Колесніков вів переговори з обласним керівництвом, аби допомогти лозівським донорам. Ті приходили на прийом до депутата і скаржилися, що у Лозовій відсутні нормальні умови, щоб здавати кров. Місцева станція переливання має застаріле обладнання, потребує ремонту і рідко приймає кров.

Паралельно з депутатом листи до обласної влади з цього приводу надсилали і з лозіської мерії. Нарешті облдержадміністрація вирішила відкрити у Лозовій філію обласної станції переливання крові.

- Обласним управлінням охорони здоров'я передбачені ставки для цього філіалу, і було звернення обласної адміністрації до мера міста з проханням виділити приміщення для цієї філії. Приміщення підібрали на вулиці Жовтневій, - повідомив Олександр Колесніков.

Філія обласної станції переливання крові у Лозовій стане першою і поки єдиною на Харківщині. Вона знаходитиметься у тій самій будівлі, де колись працювала служба крові, — за адресою Жовтнева, 1. Зараз тут діє наркологічне та психіатричне відділення міської лікарні і протитуберкульозний диспансер. Половина кабінетів у будівлі пусті. Частину з них віддадуть диспансеру, частину — службі крові, і за опалення приміщень нарешті буде кому платити.

Географічно зручною має стати і сімейна медицина для мешканців села Авилівка. У приміщенні колишньої залізничної санстанції планують відкрити амбулаторію сімейного лікаря — від міської лікарні. Поки триває нешвидка процедура переоформлення будівлі, місто вже взялося її опалювати.

До сімейників тут хочуть додати і аптечний пункт, про який давно просять мешканці Авилівки. Він буде підрозділом нещодавно створеної муніципальної аптеки. Але спочатку відкриють її головне відділення — на другому мікрорайоні. Мер говорить, це станеться вже до травневих свят.

" width="100%" height="auto" frameborder="0" allowfullscreen="">
За матеріалами: SigmaTV