Бал хризантем відкриється в Фельдман Екопарк

Бал хризантем відкриється в Фельдман Екопарк

Традиційний, вже шостий за рахунком, Бал хризантем стартує в Фельдман Екопарк в цю суботу, 7 жовтня.

На клумбах Регіонального ландшафтного парку флористи висадили більше 35 тисяч живих квітів - хризантем різних сортів, форм і забарвлень.

Як розповідають організатори, за кількістю квітів нинішній бал перевершить рекорд минулого року на кілька тисяч. Білі і жовті, червоні та рожеві, лілові і помаранчеві, а також двоколірні хризантеми різних розмірів і форм вирощені українськими та західноєвропейськими фахівцями спеціально для балу в Фельдман Екопарк.

Родзинкою свята, як завжди, стануть скульптури з квітів. Фахівці, що створювали композицію, зберігають інтригу і поки тримають в секреті те, які саме квіткові фігури будуть представлені. Однак вони обіцяють, що не тільки повторять кращі з попередніх композицій (наприклад, в 2016 році це були гігантські скульптури мавп, зайців, ведмедів, свинок, оленів, черепах, сонечка), але і порадують любителів квітів чимось новим і несподіваним.

У дні відкриття Балу хризантем, 7 і 8 жовтня, на гостей Екопарку чекає насичена тематична розважальна програма з виступами музикантів, артистів і великою кількістю веселих конкурсів, а головне - різноманітністю унікальних квіткових фотозон для найкращих селфі.

Програму суботи, 7 жовтня, доповнять показові виступи Клубу юних кінологів Фельдман Екопарк і прем'єра нової екоказки Театру дітей і тварин.

У неділю, 8 жовтня, бал почнеться опівдні концертом симфонічного оркестру Харківської філармонії та триватиме до сутінків. На гостей чекають гала-вистава Театру дітей і тварин, кінно-квіткове шоу і виступи циркової студії «Непоседы». Урізноманітнюють колорит балу заходи на честь стародавнього іудейського Свята Кучок (Суккот).
Заходи проводяться під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана».

Микола Мельник